Wypożycz samochód i ciesz się swobodą ruchu!

Najlepiej zrób to w TopRent24! Jesteśmy profesjonalną wypożyczalnią samochodów z Zabrza. Możesz przebierać wśród naszych modeli do woli, bo mamy ich naprawdę dużo! Nie martw się o brak możliwości przemieszczania w danym miejscu – wybierz nasz samochód z odpowiednim dla Ciebie rodzajem wynajmu: krótkoterminowy (1-30 dni), średnioterminowy (1-12 miesięcy) lub długoterminowy (1-3 lat). Podróżuj, ile chcesz!

Naszym celem jest zapewnienie Ci 100% satysfakcji z całego procesu wypożyczania. Z tego względu dbamy o obsługę klienta i regularnie dodajemy do naszej floty nowe modele aut. Obecnie znajdziesz u nas takie marki jak Opel, Renault, Honda bądź Skoda. Zanim wręczymy Ci kluczyki, sprawdzimy dokładnie stan techniczny samochodu oraz jego wygląd. Bezpieczeństwo i wygoda idą w parze!

wypożyczalnia-wynajem

Zajmujemy się wynajmem samochodów w mieście, jakim jest Zabrze.

Zabrze to miasto na prawach powiatu w południowej Polsce, na Górnym Śląsku, leżące w centrum Górnośląskiego Okręgu przemysłowego (GOP). Jest jednym z ośrodków centralnych konurbacji górnośląskiej. W Zabrzu działa wiele instytucji kulturalnych ważnych rangą na mapie całego województwa, m.in. Dom Muzyki i Tańca, Teatr Nowy, Muzeum Górnictwa Węglowego z Kopalnią Guido czy Kino Roma – najstarsze kino na Śląsku. Przez miasto przepływa rzeka Kłodnica oraz Bytomka.

 

Zabrze

 

Opinie klientów

„Mieszkamy w Anglii, ale przyjechaliśmy na wakacje do Zabrza do moich rodziców. Nie lubię poruszać się po mieście pieszo ani komunikacją, a taksówki to w Polsce bardzo droga rzecz. Wypożyczyłem wygodnego Opla w TopRent24. Tanio, szybko, komfortowo. Polecam!”

„TopRent24 jest na mojej stałej liście płac! Ostatnio wypożyczyłem Hondę, by przewieźć parę gratów z mojej firmy, a potem udać się w podróż służbową. Samochód bez szwanku! Dzięki ekipo, jak zwykle doradziliście mi bezbłędne auto na moje wyprawy!”

 

Miasta, w których wypożyczamy samochody

Chorzów, Katowice, Ruda Śląska, Bytom, Siemianowice, Świętochłowice, Gliwice, Zabrze, Piekary Śląskie, Tychy, Pszczyna, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec.