Rzetelna wypożyczalnia samochodów ze Świętochłowic

Mówisz: „wypożyczalnia samochodów”, myślisz: „TopRent24!” Zajmujemy się profesjonalnym wynajmem samochodów w Świętochłowicach. W naszej ofercie zauważysz szeroki wybór aut osobowych i dostawczych. Nie musisz już liczyć na spóźniającą się komunikację miejską, drogie taksówki czy niemających czasu przyjaciół – licz na siebie oraz nasze samochody. Do wyboru masz następujące długości wynajmu: krótkoterminowy (1-30 dni), średnioterminowy (1-12 miesięcy) bądź długoterminowy (1-3 lat). Który najbardziej Ci pasuje?

Robimy wszystko, co w naszej mocy, byś odbierał nasze usługi jako te o najwyższym poziomie jakości. Dlatego rozwijamy swoją wiedzę, dbamy o nasze aktualne samochody pod względem technicznym czy wizualnym oraz staramy się regularnie powiększać naszą flotę. Obecnie możesz u nas zauważyć takie marki jak Opel, Renault, Honda bądź Skoda. Podstawą naszych działań jest zawsze Twoje zadowolenie!

wypożyczalnia-wynajem

Swoją działalność jako wypożyczalnia samochodów prowadzimy na terenie Świętochłowic.

Świętochłowice to miasto położone w południowej Polsce, na Górnym Śląsku, w centrum Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego (GOP). Jest to trzecie najgęściej zaludnione miasto w Polsce. W Świętochłowicach nie można się nudzić – warto wybrać się do CKŚ o. Zgoda na wieczór z największymi gwiazdami polskiej sceny kabaretowej, na wystawę do Muzeum Powstań Śląskich czy na spacer z rodziną wzdłuż stawu Skałka. Przez miasto przepływa rzeka Rawa.

 

Świętochłowice

 

Opinie klientów

„Mój samochód był w naprawie, a ja miałem kilka służbowych spraw do załatwienia w małej miejscowości na Śląsku. Taksówka odpada, więc zadzwoniłem do wypożyczalni TopRent24, którą polecił mi znajomy. Wynajem samochodu był bardzo prosty – szybko, tanio i profesjonalnie.”

„Potrzebowałam samochodu dosłownie na kilka godzin, bo musiałam pojechać odebrać babcię ze szpitala do innego miasta, a własnego pojazdu nie mam. Mój chłopak podpowiedział, bym wypożyczyła samochód. Znalazłam w Sieci wypożyczalnię samochodów ze Świętochłowic – TopRent24 z bardzo dobrymi opiniami. Nie zawiodłam się, dziękuję bardzo!”

 

Miasta, w których wypożyczamy i wynajmujemy lawety

Chorzów, Katowice, Ruda Śląska, Bytom, Siemianowice, Świętochłowice, Gliwice, Zabrze, Piekary Śląskie, Tychy, Pszczyna, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec.