Prosto do celu

Witaj na naszej stronie! Nazywamy się TopRent24 i jesteśmy wypożyczalnią samochodów z Sosnowca, której poszukiwałeś. Oferujemy wiele pojazdów osobowych i dostawczych, wśród których z pewnością znajdziesz odpowiedni dla siebie model. Do wyboru dajemy Ci następujące długości wynajmu: krótkoterminowy (1-30 dni), średnioterminowy (1-12 miesięcy) lub długoterminowy (1-3 lat). Możesz zatem dopasować wynajem do swoich preferencji.

Staramy się, by nasza flota samochodowa była regularnie wzbogacana o coraz to lepsze pojazdy, ponieważ Twoje zadowolenie jest dla nas na pierwszym miejscu. Wśród naszych samochodów znajdziesz aktualnie takie marki jak Opel, Renault, Honda czy Skoda. Bezpieczeństwo jest priorytetem, dlatego zawsze kontrolujemy stan techniczny każdego auta przed wynajmem. Sprawdzamy także ich czystość i estetykę – w trosce o Twój komfort.

wypożyczalnia-wynajem

Wynajem samochodów prowadzimy także w Sosnowcu.

Sosnowiec to miasto na prawach powiatu w południowej Polsce, w województwie śląskim. To najbardziej zaludnione miasto Zagłębia Dąbrowskiego i jego główny ośrodek ekonomiczny, kulturalny i sportowy. Na jego terenie można odwiedzać takie miejsca jak Egzotarium, Muzeum, Park Leśna, Teatr Zagłębia, Sosnowieckie Centrum Sztuki oraz wiele stadionów i hal sportowych. Przez miasto przepływa wiele rzek i cieków, m.in. Czarna i Biała Przemsza, Brynica, Bobrek czy Jamki.

 

Sosnowiec

 

Opinie klientów

„Samochód był mi potrzebny, ponieważ wybierałem się na spotkanie biznesowe do pobliskiego miasta (moje Audi było u mechanika). Kiedyś już korzystałem z usług TopRent24, więc nie było dla mnie problemem zadzwonić i umówić się ponownie. Transakcja jak zwykle na najwyższym poziomie, a Honda spisała się wyśmienicie.”

„Należę do osób, które nie cierpią jeździć autobusami czy tramwajami. Mój chłopak zabrał samochód do pracy, a ja musiałam dostać się na lotnisko. Co zrobić w tej sytuacji? Zadzwonić do TopRent24! Kiedyś tę firmę zachwalała moja przyjaciółka, więc przyszedł czas, bym mogła sprawdzić ją osobiście. Dobre ceny, porządne samochody. Polecam!”

 

Miasta, w których wypożyczamy samochody

Chorzów, Katowice, Ruda Śląska, Bytom, Siemianowice, Świętochłowice, Gliwice, Zabrze, Piekary Śląskie, Tychy, Pszczyna, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec.