W odpowiednim miejscu o odpowiednim czasie

Witaj w TopRent24! Jesteśmy wypożyczalnią samochodów z Siemianowic, dzięki której nie przegapisz żadnego wydarzenia w Twoim życiu. Nasza flota zawiera wiele różnorodnych modeli, więc z łatwością znajdziesz coś pasującego dla siebie. Do wyboru masz także trzy rodzaje wynajmu: krótkoterminowy (1-30 dni), średnioterminowy (1-12 miesięcy) lub długoterminowy (1-3 lat). Tylko od Ciebie zależy, na jak długo potrzebujesz naszego auta.

Zależy nam na tym, byś miał wybór nieporównywalny do innych wypożyczalni, dlatego w miarę możliwości regularnie oraz starannie dobieramy samochody do naszej floty. Możesz liczyć na wynajem samochodów w Siemianowicach takich marek jak Opel, Renault, Honda czy Skoda. Zanim wsiądziesz za kierownicę, zadbamy o Twoje zadowolenie z auta. Weźmiemy pod uwagę jego : czysty i estetyczny wygląd, sprawność techniczną, a co za tym idzie – komfort jazdy oraz bezpieczeństwo.

wypożyczalnia-wynajem

 

Zajmujemy się wynajmem samochodów na terenie Siemianowic Śląskich.

Siemianowice Śląskie to miasto na prawach powiatu w południowej Polsce, na Górnym Śląsku, w centrum Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego (GOP). Na terenie miasta znajduje się wiele zabytków, ośrodków sportowych i kulturalnych, np. Pałac w Siemianowicach (jeden z największych pałaców w Polsce i największy na terenie województwa śląskiego), Pałac w Michałkowicach, Muzeum Miejskie czy Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji „Pszczelnik”. Siemianowice graniczą z: Katowicami, Chorzowem, Czeladzią, Piekarami Śląskimi i Wojkowicami.

 

Siemianowice Śląskie

 

Opinie klientów

„Wynajem samochodu na terenie Siemianowic w TopRent24 okazał się doskonałą decyzją. Potrzebowałem dobrego samochodu na służbowy meeting i to jak najszybciej (wypadło niespodziewanie). Panowie zaproponowali mi odpowiedni model i szybko załatwili formalności. Dzięki!”

„Szukaliśmy samochodu na ślub, ale nie chcieliśmy przesadzać z fantazją – zależało nam na „normalnym” modelu bez żadnych udziwnień. Przejrzeliśmy oferty różnych wypożyczalni samochodów z Siemianowic i TopRent24 miał największy wybór. Polecamy!”

 

Miasta, w których wypożyczamy samochody

Chorzów, Katowice, Ruda Śląska, Bytom, Siemianowice, Świętochłowice, Gliwice, Zabrze, Piekary Śląskie, Tychy, Pszczyna, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec.