Bądź zawsze tam, gdzie chcesz – bez ograniczeń!

Witaj w TopRent24! Jesteśmy wypożyczalnią samochodów z Rudy Śląskiej, która w swojej ofercie posiada wiele pojazdów osobowych i dostawczych do wyboru. Dzięki nam zapomnisz o ograniczeniach wynikających z braku transportu – ponieważ już go masz! Proponujemy następujące długości wynajmu: krótkoterminowy (1-30 dni), średnioterminowy (1-12 miesięcy) bądź długoterminowy (1-3 lat). Dostosuj go do swoich potrzeb.

Mamy na uwadze ciągły rozwój naszej firmy pod względem uzupełniania floty o coraz nowsze samochody. Chcemy, byś miał wybór i mógł wybrać auto, które maksymalnie spełni Twoje wymagania. Obecnie oferujemy wynajem samochodów w Rudzie Śląskiej takich marek jak Opel, Renault, Honda lub Skoda. Bezpieczeństwo ponad wszystko, dlatego regularnie kontrolujemy ich stan techniczny. Zależy nam także na komforcie jazdy, stąd nasze samochody są zawsze czyste i schludne.

wypożyczalnia-wynajem

 

Swoją działalność jako wypożyczalnia samochodów prowadzimy w Rudzie Śląskiej.

Ruda Śląska to miasto na prawach powiatu w południowej Polsce, na Górnym Śląsku, w centrum Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego (GOP). Jest również jednym z ośrodków centralnych konurbacji górnośląskiej. Co ciekawe, Ruda Śląska powstała z połączenia dwóch miast – Rudy i Nowego Bytomia, a wszystkie 11 dzielnic w przeszłości funkcjonowały jako osobne miejscowości. Z Rudą Śląską związanych jest kilka sławnych osób, np. Otylia Jędrzejczak czy Karol Godula.

Ruda Śląska

 

Opinie klientów

„Spotkanie służbowe i awaria samochodu na kilka godzin przed wyjazdem nie idą w parze… Na szczęście istnieje wypożyczalnia samochodów TopRent24, z usług której korzystałem już wcześniej. Jak zwykle nie zawiedli – auto otrzymałem o czasie i dzięki temu spotkanie doszło do skutku. Teraz tylko czekać na podpisanie umowy z klientem!”

„Kiedy wyjeżdżasz za granicę do swojej wymarzonej pracy, dzień przeprowadzki nie może mieć błędów! Dlatego jeśli chodzi o dojazd na lotnisko, zdecydowałam się na wynajem samochodu w TopRent24. Mieszkam w Rudzie Śląskiej i nie było żadnych problemów z dostaniem wybranego modelu. Dziękuję!”

 

Miasta, w których wypożyczamy samochody

Chorzów, Katowice, Ruda Śląska, Bytom, Siemianowice, Świętochłowice, Gliwice, Zabrze, Piekary Śląskie, Tychy, Pszczyna, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec.