Bądź zawsze na czas

Witamy w TopRent24! Jesteśmy wypożyczalnią samochodów z Katowic, dzięki której zawsze znajdziesz się we właściwym miejscu i o właściwym czasie. W swojej flocie mamy wiele modeli, więc z łatwością wybierzesz ten odpowiedni dla siebie. Oferujemy następujące rodzaje wynajmu: krótkoterminowy (1-30 dni), średnioterminowy (1-12 miesięcy) lub długoterminowy (1-3 lat). Oczywiście w każdej chwili możesz przedłużyć wynajem samochodu!

Pragniemy, by nasza flota samochodowa była na tyle zróżnicowana, by spełniała wymagania wielu klientów. Z dnia na dzień rośniemy w siłę, więc nasze auta także stają się coraz lepsze. Obecnie zajmujemy się wynajmem samochodów w Katowicach takich marek jak Opel, Renault, Honda czy Skoda. Każde auto przed oddaniem go Tobie jak starannie przygotowywane: liczy się czystość, sprawność, a co za tym idzie – komfort jazdy w parze z bezpieczeństwem.

wypożyczalnia-wynajem

 

Swoją działalność jako wypożyczalnia samochodów prowadzimy w Katowicach.

Katowice to miasto w południowej Polsce leżące na Górnym Śląsku. Jest najważniejszym ośrodkiem gospodarczym, handlowym, kulturalnym czy sportowym GOP-u i stolicą województwa śląskiego. To tam znajduje się słynna arena widowiskowo-sportowa „Spodek”, Siedziba Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia, część największego zielonego terenu w Europie – Parku Śląskiego czy Muzeum Śląskie. Przez miasto przepływa rzeka Rawa (warto przejść się Bulwarami Rawy), a deptak na ulicy 3 Maja jest najpopularniejszą ulicą handlową w mieście.

 

Katowice

 

Opinie klientów

„Wynajem samochodu w TopRent24 to był strzał w dziesiątkę! Potrzebowałem eleganckiego samochodu na spotkanie biznesowe (bardzo, bardzo ważne spotkanie), bo mój prywatny wzięła żona w delegację. Panowie szybko zaproponowali mi najlepszy model, który spełnił moje oczekiwania.”

„Organizowałyśmy wieczór panieński mojej siostry, ale nie chciałam wypożyczać limuzyny – to zbyt oczywiste. Skierowałam się do TopRent24 i już po godzinie wyszłam z podpisaną umową. Samochód był rewelacyjny, a wieczór – niezapomniany.”

 

Miasta, w których wypożyczamy samochody

Chorzów, Katowice, Ruda Śląska, Bytom, Siemianowice, Świętochłowice, Gliwice, Zabrze, Piekary Śląskie, Tychy, Pszczyna, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec.