Zyskaj dodatkowy czas. Wypożycz samochód!

Najlepiej w TopRent24! Jesteśmy wypożyczalnią samochodów z Gliwic, która dostarczy Ci samochód oszczędzając Twój cenny czas. W swojej ofercie posiadamy wiele znakomitych modeli -lepiej mieć duży wybór niż nie mieć go wcale! Oprócz samochodu wybierz też jeden z trzech rodzajów wynajmu: krótkoterminowy (1-30 dni), średnioterminowy (1-12 miesięcy) lub długoterminowy (1-3 lat). Potrzebujesz auta na dłużej, niż myślałeś? Nie ma sprawy – wystarczy przedłużyć termin wynajmu!

Staramy się urozmaicać naszą flotę różnorodnymi samochodami, aby każdy kierowca znalazł auto dopasowane do swoich potrzeb i umiejętności. W miarę możliwości regularnie uzupełniamy nasze zasoby kolejnymi modelami. Obecnie możesz w nich zauważyć takie marki jak Opel, Renault, Honda czy Skoda. Zanim auto trafi w Twoje ręce, starannie je przygotujemy do jazdy – wyczyścimy, sprawdzimy stan techniczny oraz poziom komfortu. Wszystko z myślą o Tobie!

wypożyczalnia-wynajem

 

Prowadzimy wynajem samochodów na terenie miasta Gliwice.

Gliwice to miasto na prawach powiatu ulokowane w południowej Polsce, w województwie śląskim, nad rzeką Kłodnicą. To jedno z największych w Polsce i najbardziej zaludnionych na Śląsku miast. Gliwice oferują spektrum rozrywek, zwłaszcza miejsc związanych z szeroko pojętą kulturą: Gliwicki Teatr Muzyczny, Teatr Miejski oraz liczne galerie. W Gliwicach znajdują się główne wydziały Politechniki Śląskiej.

 

Gliwice

 

Opinie klientów

„Nie ufam komunikacji miejskiej, a przede mną był lot na nasze pierwsze rodzinne wakacje. Postawiliśmy z mNie znam się na wypożyczalniach samochodów z Gliwic, więc TopRent został mi polecony przez kolegę z pracy. Potrzebowałem samochodu na dosłownie jeden dzień, do etiudy filmowej. Dobra maszyna w rozsądnej cenie i „ludzka” obsługa. Polecam i dziękuję bardzo!”

„Samochód na kawalerski, który nie będzie typową limuzyną? Tylko panowie z TopRent mogli mi polecić najlepszą alternatywę! Zadzwoniłem, umówiłem się i już po kilku chwilach miałem w ręku kluczyki do auta na „ostatnią imprezę” mojego brata. Profesjonalizm i klasa, jeśli chodzi o modele i obsługę!”

 

Miasta, w których wypożyczamy samochody

Chorzów, Katowice, Ruda Śląska, Bytom, Siemianowice, Świętochłowice, Gliwice, Zabrze, Piekary Śląskie, Tychy, Pszczyna, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec.