Z nami zawsze dotrzesz na miejsce

Witaj w TopRent24! Jesteśmy wypożyczalnią samochodów z Chorzowa z szeroką gamą pojazdów osobowych i dostawczych do wyboru. Z nami załatwisz każdą sprawę wymagającą pojawienia się samochodu! Proponujemy następujące rodzaje wynajmu: krótkoterminowy (1-30 dni), średnioterminowy (1-12 miesięcy) lub długoterminowy (1-3 lat). Sam wybierz ten, który Ci najbardziej odpowiada.

Staramy się, by nasza flota samochodowa spełniała Twoje oczekiwania. Mamy na uwadze, by w miarę możliwości ją rozwijać i dawać Ci do dyspozycji coraz to lepsze modele. Obecnie zajmujemy się wynajmem samochodów w Chorzowie takich marek jak Opel, Renault, Honda czy Skoda. Zawsze dokładnie sprawdzamy ich stan przed wynajmem. Nasze samochody muszą być czyste i sprawne, by korzystało Ci się z nich jak najlepiej.

wypożyczalnia-wynajem

 

Swoją działalność jako wypożyczalnia samochodów prowadzimy w Chorzowie.

Chorzów to miasto na prawach powiatu w południowej Polsce, w województwie śląskim, położone na Górnym Śląsku, w centrum Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego (GOP). To bardzo ważna miejscowość na mapie Śląska – znajduje się w nim wiele atrakcji turystycznych i kulturalnych, m.in. Park Śląski z Wesołym Miasteczkiem i ZOO, Teatr Rozrywki czy Chorzowskie Centrum Kultury. Przez miasto przepływa rzeka Rawa, a największą ulicą handlową jest deptak na ulicy Wolności.

 

Chorzów

 

Opinie klientów

„Nie ufam komunikacji miejskiej, a przede mną był lot na nasze pierwsze rodzinne wakacje. Postawiliśmy z mężem na wynajem samochodu na lotnisko w TopRent24. Bardzo miła obsługa, która na szczęście nie przedłużała niepotrzebnie całej transakcji (spieszyło nam się, bo mieliśmy do załatwienia jeszcze wiele rzeczy przed wylotem). Dziękujemy serdecznie!”

„Mój dziadek wybierał się na kilkutygodniową rehabilitację do innego miasta. Nikt w najbliższej rodzinie nie ma samochodu, a taksówką wyszłoby okropnie drogo i mało wygodnie. Wypożyczyłam fajnego opla w TopRent24, który pomieścił rzeczy dziadka i był bardzo komfortowy.”

 

Miasta, w których wypożyczamy samochody

Chorzów, Katowice, Ruda Śląska, Bytom, Siemianowice, Świętochłowice, Gliwice, Zabrze, Piekary Śląskie, Tychy, Pszczyna, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec.