Sprawdzona wypożyczalnia samochodów z Bytomia

To innymi słowy: TopRent24! Zajmujemy się wynajmem samochodów w Bytomiu. Do Twojej dyspozycji pozostaje wiele pojazdów osobowych i dostawczych z naszej floty. Nie musisz już zmieniać planów z powodu braku transportu – postaw na nasze samochody i bądź gdzie tylko chcesz! Oferujemy następujące długości wynajmu: krótkoterminowy (1-30 dni), średnioterminowy (1-12 miesięcy) albo długoterminowy (1-3 lat). Wpasuj go w swoje samochodowe plany.

Staramy się, by Twoje zadowolenie z naszych usług było na najwyższym poziomie. Z tego względu regularnie, w miarę możliwości, dodajemy do naszej floty kolejne modele. Obecnie prowadzimy wynajem samochodów w Bytomiu takich marek jak Opel, Renault, Honda bądź Skoda. Zanim oddamy Ci w ręce kierownicę, sprawdzimy dokładnie stan techniczny i wizualny samochodu. Musi być bezpiecznie i wygodnie!

wypożyczalnia-wynajem

 

Działamy jako wypożyczalnia samochodów w mieście takim jak Bytom.

Bytom to miasto na prawach powiatu, ulokowane w południowej Polsce, w województwie śląskim, na Wyżynie Śląskiej, w centrum konurbacji górnośląskiej. Jest ważnym ośrodkiem kulturalnym na mapie Górnego Śląska; odbywają się w nim znane cykliczne imprezy, np. Bytomska Noc Świętojańska czy Festiwal Teatralny Teatromania. W Bytomiu znajduje się Opera Śląska oraz Muzeum Górnośląskie. Miasto graniczy m.in. z Chorzowem, Zabrzem, Rudą Śląską, Świętochłowicami i Tarnowskimi Górami.

 

Bytom

 

Opinie klientów

„Już po raz kolejny korzystałem z usług mojej ulubionej wypożyczalni samochodów z Bytomia – TopRent24. Ich samochody są tak świetne, że nawet nie spieszy mi się do kupna własnego! Plus też za świetną ekipę, która pomoże, doradzi i po prostu pogada.”

„Nie lubię komunikacji miejskiej i taksówek, a samochodu jeszcze nie mam. Zwykle chodzę pieszo, ale tym razem musiałam dostać się do miasta oddalonego o ponad 20 km. Postawiłam na wynajem samochodu w Bytomiu w TopRent24 i jestem bardzo zadowolona z wyglądu auta, obsługi i oczywiście ceny. Polecam serdecznie!”

 

Miasta, w których wypożyczamy samochody

Chorzów, Katowice, Ruda Śląska, Bytom, Siemianowice, Świętochłowice, Gliwice, Zabrze, Piekary Śląskie, Tychy, Pszczyna, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec.