Niech nic Cię nie zatrzymuje!

Masz spotkanie biznesowe albo planujesz weekend z przyjaciółmi w innym mieście i potrzebujesz samochodu, który będzie świetnie sprawdzał się podczas danej okazji? Doskonale trafiłeś! Nasza wypożyczalnia samochodów ze Śląska – TopRent24 – oferuje szeroką gamę pojazdów. Zajmujemy się wynajmem samochodów osobowych i dostawczych.

Z naszej strony możesz liczyć na wynajem samochodów o trzech rodzajach: krótkoterminowy (1-30 dni), średnioterminowy (1-12 miesięcy) lub długoterminowy (1-3 lat). Dzięki temu możesz z powodzeniem pozałatwiać swoje sprawy bez konieczności spieszenia się. Pożyczymy Ci auto na tak długo, jak tego potrzebujesz.

Nasza flota samochodowa jest duża, a z każdym dniem staje się coraz większa – specjalnie dla Ciebie. Obecnie znajdują się w niej takie modele, jak m.in. Opel Corsa 2017, Renault Clio 2017, czy Skoda Citigo LPG 2017. Dbamy o to, by samochody były regularnie sprawdzane pod kątem technicznym, ponieważ najbardziej zależy nam na Twoim bezpieczeństwie i komforcie jazdy.

wypożyczalnia-wynajem

Nasza wypożyczalnia zajmuje się wynajmem samochodów na terenie całego Śląska.

W skład województwa śląskiego wchodzi 36 powiatów, z czego 17 powiatów jest ziemskich, a 19 – grodzkich.

Na terenie Śląska istnieje 167 gmin: 49 miejskich, 22 – miejsko-wiejskich i 96 wiejskich. 71 miejscowości ma prawa miejskie.

Największe powiaty to: Katowice (309 tys. mieszkańców), Częstochowa (240 tys. mieszkańców), Sosnowiec (221 tys. mieszkańców). Największym miastem naszego województwa jest jego stolica, czyli Katowice (309 tys. mieszkańców).Do grona miast o liczbie ludności powyżej 100 tys. należą także: Częstochowa (240 tys.), Sosnowiec (221 tys.), Gliwice (196 tys.), Zabrze (188 tys.), Bytom (183 tys.), Bielsko-Biała (175 tys.), Ruda Śląska (143 tys.), Rybnik (141 tys.), Tychy (129 tys.), Dąbrowa Górnicza (128 tys.) i Chorzów (113 tys.).

Prócz powyższych miast, nasze samochody podstawiamy także do Siemianowic Śląskich, Świętochłowic i Pszczyny.

Województwo Śląskie

 

Opinie klientów

„Za dwie godziny miałem spotkanie służbowe, wcześniej chciałem pojechać załatwić jeszcze jedną rzecz. Niestety mój samochód nie odpalił… (później okazało się, że to problem z silnikiem, teraz już jest ok). Pomyślałem: gdzie szybko ogarnę wynajem dobrego samochodu? Tak trafiłem w Internecie na TopRent24. Formalności załatwiliśmy w kilkanaście minut, a na spotkaniu wstawiłem się nawet wcześniej niż mój partner.”

„Samochód był mi potrzebny, żeby odwieźć moją babcię na lotnisko. Super, że załoga z wypożyczalni samochodów TopRent24 sama przywiozła mi wygodną Corsę z tego roku! Zaoszczędziliśmy czas i pieniądze. Zarówno ja, jak i babcia serdecznie polecamy!”

„Gorąco polecam TopRent24 osobom, które ponad wszystko cenią sobie profesjonalną i miłą obsługę! Nie wiedziałam, że mężczyźni pracujący w tej branży potrafią być tacy fachowi i  uprzejmi zarazem. Aż dzień staje się lepszy. Dziękuję bardzo za wspaniałe auto! Przydało się podczas naszej rocznicowej wycieczki.”

Miasta, w których wypożyczamy samochody

Chorzów, Katowice, Ruda Śląska, Bytom, Siemianowice, Świętochłowice, Gliwice, Zabrze, Piekary Śląskie, Tychy, Pszczyna, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec.