wypożyczalnia-wynajem-lawet-przyczep-samochodów-chorzów-śląsk

Fachowa wypożyczalnia przyczep z Zabrza?

Odpowiedź jest jedna: TopRent24! Zajmujemy się profesjonalnym wynajmem przyczep na terenie Zabrza. Dzięki naszym przyczepom pomieścisz wszystkie planowane i nieplanowane rzeczy! Nie ograniczaj się. Dodaj sobie więcej miejsca – z naszymi przyczepami!

Możesz zdecydować się na jeden z trzech rodzajów wynajmu: krótkoterminowy (1-30 dni), średnioterminowy (1-12 miesięcy) lub długoterminowy (1-3 lat). Aby dać Ci jak największą swobodę wyboru, do Twojej dyspozycji pozostaje cały wachlarz przyczep zróżnicowanych pod względem wykorzystania: z plandeką, jednoosiowe, dwuosiowe, do motoru bądź quada, a także przyczepy reklamowe, które okażą się marketingowym strzałem w dziesiątkę. Każda nasza przyczepa zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu.

wypożyczalnia-wynajem-lawet-przyczep-samochodów-chorzów-śląsk

wypożyczalnia-wynajem-autolawet-lawet-przyczep-samochodów-chorzów-śląsk

 

Jesteśmy wypożyczalnią przyczep działającą w mieście, jakim jest Zabrze.

Zabrze to miasto na prawach powiatu ulokowane w południowej Polsce, w województwie śląskim, w centrum Górnośląskiego Okręgu przemysłowego (GOP). Jest jednym z centralnych ośrodków konurbacji górnośląskiej. Zabrze oferuje multum rozrywek, atrakcji kulturalnych i miejsc, które trzeba po prostu zwiedzić: Dom Muzyki i Tańca (ogólnopolskie i międzynarodowe koncerty), Teatr Nowy, Muzeum Górnictwa Węglowego z Kopalnią Guido i Sztolnią Królowa Luiza czy kino Roma – najstarsze na Śląsku. Przez Zabrze przepływa rzeka Kłodnica oraz Bytomka.

Zabrze

 

Opinie klientów

„Po wstępnych kalkulacjach z moją załogą doszedłem do wniosku, że aby przewieźć wszystkie worki cementówki, potrzebna będzie przyczepa. Tylko skąd ją wziąć? A no z TopRent24! Kiedyś prywatnie wynajmowałem tam samochód, więc personel od razu mnie rozpoznał. Wziąłem przyczepę na firmę na tydzień i jak zwykle jestem zadowolony!”

„Rowery na dach małego fiata? Nie bardzo… Szwagier polecił TopRent24 – wypożyczalnię przyczep z Zabrza. Zadzwoniliśmy, umówiliśmy się na wizytę, obejrzeliśmy przyczepy. Szybko wybraliśmy tę właściwą i ruszyliśmy na wycieczkę za miasto. Polecam wraz z całą rodziną!”

 

Miasta, w których wypożyczamy i wynajmujemy przyczepy

Chorzów, Katowice, Ruda Śląska, Bytom, Siemianowice, Świętochłowice, Gliwice, Zabrze, Piekary Śląskie, Tychy, Pszczyna, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec.