wypożyczalnia-wynajem-lawet-przyczep-samochodów-chorzów-śląsk

Więcej miejsca w niskiej cenie

To właśnie Ci zapewnimy. Nazywamy się TopRent24 i jesteśmy profesjonalną wypożyczalnią przyczep ze Świętochłowic. Dzięki nam pomieścisz wszystko, czego potrzebujesz, aby mieć udany wyjazd. I obiecujemy nie zrujnować przy tym Twojego portfela!

To Ty decydujesz, jak długo będziesz korzystać z przyczepy. Do dyspozycji masz następujące rodzaje wynajmu: krótkoterminowy (1-30 dni), średnioterminowy (1-12 miesięcy) lub długoterminowy (1-3 lat). Zadbaliśmy o to, byś miał możliwość szerokiego wyboru. Wedle preferencji możesz postawić na przyczepy z plandeką, jednoosiowe, dwuosiowe, do motoru lub quada, a także przyczepy reklamowe, które idealnie nadadzą się do promocji Twojego biznesu. Każda nasza przyczepa reprezentuje wysoki poziom nośności i bezpieczeństwa.

wypożyczalnia-wynajem-lawet-przyczep-samochodów-chorzów-śląsk

wypożyczalnia-wynajem-autolawet-lawet-przyczep-samochodów-chorzów-śląsk

 

Nasza działalność to wynajem przyczep w Świętochłowicach.

Świętochłowice to miasto na prawach powiatu ulokowane w województwie śląskim nad rzeką Rawą, w południowej części Wyżyny Śląskiej – Wyżynie Katowickiej, w centrum Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego (GOP). Stanowi trzecie najgęściej zaludnione miasto w Polsce. Świętochłowice jest miejscem z licznymi rozrywkami, takimi jak np. wieczory kabaretowe na Zgodzie, wystawy w muzeach i centrach kultury czy liczne festiwale, m.in. Międzynarodowy Festiwal Polki organizowany co roku na Skałce. Świętochłowice graniczą od północy z Bytomiem, od zachodu z Rudą Śląską, a od wschodu – z Chorzowem.

Świętochłowice

 

Opinie klientów

„Jechałem z dzieciakami i żoną na wycieczkę nad jezioro. Nasze małe seicento nie było w stanie pomieścić bagaży, namiotów, jedzenia… Zdecydowaliśmy się na wynajem przyczepy w TopRent24. Nie musieliśmy się już ograniczać.”

„Jestem kosmetyczką, a swoje usługi wykonuję w domu klientki. Pomyślałam: skoro mam mobilny biznes, to może poszukam mobilnej promocji? Tak wpadłam na wypożyczalnię przyczep ze Świętochłowic – TopRent24, która w rozsądnej cenie udostępniła mi przyczepę na moją reklamę. Polecam serdecznie! ”

 

Miasta, w których wypożyczamy i wynajmujemy przyczepy

Chorzów, Katowice, Ruda Śląska, Bytom, Siemianowice, Świętochłowice, Gliwice, Zabrze, Piekary Śląskie, Tychy, Pszczyna, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec.