wypożyczalnia-wynajem-lawet-przyczep-samochodów-chorzów-śląsk

Nie ograniczaj się do samochodu

Postaw na naszą przyczepę! Nazywamy się TopRent24 i jesteśmy solidną wypożyczalnią przyczep z Sosnowca. Nasze przyczepy pomieszczą wszystko, więc nie musisz obawiać się, że Twoje rzeczy zostaną w domu. Zabierz je gdzie tylko chcesz!

Do wyboru dajemy Ci następujące typy wynajmu przyczep: krótkoterminowy (1-30 dni), średnioterminowy (1-12 miesięcy) bądź długoterminowy (1-3 lat). Nieważne, do jakiego celu jej potrzebujesz, ponieważ mamy w ofercie bardzo wiele rodzajów – przyczepy z plandeką, jednoosiowe, dwuosiowe, do motoru lub quada, a nawet przyczepy reklamowe dla Twojej działalności gospodarczej. Każda nasza przyczepa charakteryzuje się ponadprzeciętną wytrzymałością i bezpieczeństwem załadunku.

wypożyczalnia-wynajem-lawet-przyczep-samochodów-chorzów-śląsk

wypożyczalnia-wynajem-autolawet-lawet-przyczep-samochodów-chorzów-śląsk

 

Prowadzimy wynajem przyczep na terenie Sosnowca.

Sosnowiec to jedno z najbardziej zaludnionych miast ulokowanych na południu Polski, na Górnym Śląsku. Jest też najpopularniejszym miastem Zagłębia Dąbrowskiego – regionu geograficzno-historycznego we wschodniej części Śląska i w Małopolsce. Sosnowiec przyciąga takimi ośrodkami kulturalno-rozrywkowo-sportowymi jak Egzotarium, Muzeum w Sosnowcu, Park Leśna, Teatr Zagłębia, Sosnowieckie Centrum Sztuki oraz hala widowiskowo-sportowa „Zagórze”. W mieście znajduje się też wiele zbiorników wodnych , m.in. Czarna i Biała Przemsza, Brynica, Potok Zagórski czy Stawiki w Starym Sosnowcu.

Sosnowiec

 

Opinie klientów

„Biznes się rozkręcał, więc postanowiłem zainwestować w reklamę zewnętrzną. Działam w handlu lokalnym, więc przyczepa reklamowa to teoretycznie dobry wybór – i nie pomyliłem się! Zdecydowałem się na wynajem sporej przyczepy, na której wszystko było widoczne nawet z daleka. Dziękuję, TopRent24!”

„Poszukiwałem wypożyczalni przyczep z Sosnowca, która miała przyczepy mieszczące drobne pojazdy, ale w naprawdę sporej ilości: małe rowery, hulajnogi, deskorolki itd. Zadzwoniłem do TopRent24. Obsługa pomogła mi wybrać najodpowiedniejszą przyczepę, a do tego zaproponowała korzystną cenę. Polecam!”

 

Miasta, w których wypożyczamy i wynajmujemy przyczepy

Chorzów, Katowice, Ruda Śląska, Bytom, Siemianowice, Świętochłowice, Gliwice, Zabrze, Piekary Śląskie, Tychy, Pszczyna, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec.