wypożyczalnia-wynajem-lawet-przyczep-samochodów-chorzów-śląsk

Nie ograniczaj się do czterech kółek

Możesz przewieźć wszystko w jednym czasie. Nazywamy się TopRent24 i pomożemy Ci przetransportować wszystkie bagaże i sprzęty bez żadnych ograniczeń. Zajmujemy się wynajmem przyczep w Siemianowicach Śląskich. Dajemy słowo, że dzięki nam wszystko się pomieści!

Możesz wypożyczyć nasze przyczepy nawet na dłużej. Do wyboru masz następujące rodzaje wynajmu: krótkoterminowy (1-30 dni), średnioterminowy (1-12 miesięcy) albo długoterminowy (1-3 lat). Chcemy, byś miał jak największy wybór i nie musiał iść na kompromis, dlatego w naszej ofercie znajdziesz m.in. przyczepy z plandeką, jednoosiowe, dwuosiowe, do motoru lub quada, jak również przyczepy reklamowe sprawdzone w marketingu wielu firm. Starannie dbamy o stan techniczny naszych pojazdów, więc możemy zaświadczyć, że nasze przyczepy są sprawne i bezpieczne.

wypożyczalnia-wynajem-lawet-przyczep-samochodów-chorzów-śląsk

wypożyczalnia-wynajem-autolawet-lawet-przyczep-samochodów-chorzów-śląsk

 

Jesteśmy wypożyczalnią przyczep działającą w Siemianowicach Śląskich.

Siemianowice Śląskie to miasto położone w południowej Polsce, w województwie śląskim, w centrum Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego (GOP). Jest jednym z ośrodków centralnych konurbacji górnośląskiej.Znajduje się tam wiele zabytków oraz centrów sportowych i kulturalnych, m.in. Pałac w Siemianowicach (jeden z większych pałaców w Polsce i największy na Śląsku), Pałac w Michałkowicach, Muzeum Miejskie czy Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji „Pszczelnik”. Siemianowice (dzielnica Bytków) ma świetny dostęp do Parku Śląskiego. Przez miasto przepływa rzeka Brynica oraz kilka mniejszych rzek.

Siemianowice

 

Opinie klientów

„Wybierałam się z mężem i dwójką naszych urwisów na kemping. Namioty, piłki, śpiwory – niestety nasz mały samochód tego nie pomieścił. Zdecydowałam się na wynajem przyczepy z wypożyczalni TopRent24 z Siemianowic, którą znalazłam w Internecie. Przyczepa solidna i co też ważne dla czteroosobowej rodziny – tania.”

„Zepsuł mi się skuter (coś z silnikiem) i nie wiedziałem, w jaki sposób mogę go przetransportować do mechanika. Kumpel polecił mi przyczepę, więc od razu zajrzałem do Sieci. Tak skontaktowałem się z TopRent24 i zdecydowałem się na dwudniowy wynajem przyczepy. Polecam, wszystko jak najbardziej na plus.”

 

Miasta, w których wypożyczamy i wynajmujemy przyczepy

Chorzów, Katowice, Ruda Śląska, Bytom, Siemianowice, Świętochłowice, Gliwice, Zabrze, Piekary Śląskie, Tychy, Pszczyna, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec.