wypożyczalnia-wynajem-lawet-przyczep-samochodów-chorzów-śląsk

Możesz przewieźć więcej!

Witaj w naszych skromnych progach! Nazywamy się TopRent24 i jesteśmy sprawdzoną przez wielu klientów wypożyczalnią przyczep z Rudy Śląskiej. Nie musisz już ograniczać się do bagażnika swojego auta. Dzięki naszym przyczepom przewieziesz to, czego akurat potrzebujesz!

Do wyboru dajemy Ci aż trzy rodzaje długości wynajmu przyczep: krótkoterminowy (1-30 dni), średnioterminowy (1-12 miesięcy) bądź długoterminowy (1-3 lat). Aby dać Ci jeszcze więcej swobody podczas naszej współpracy, udostępniamy wiele typów przyczep z różnym wyglądem i przeznaczeniem: z plandeką, jednoosiowe, dwuosiowe, do motoru lub quada, a także przyczepy reklamowe idealnie promujące Twoje przedsiębiorstwo. Gwarantujemy, że nasze przyczepy są bezpieczne i pojemne.

wypożyczalnia-wynajem-lawet-przyczep-samochodów-chorzów-śląsk

wypożyczalnia-wynajem-autolawet-lawet-przyczep-samochodów-chorzów-śląsk

 

Oferujemy fachowy wynajem przyczep w mieście zwanym Rudą Śląską.

Ruda Śląska to miasto na prawach powiatu w południowej Polsce, w województwie śląskim, w centrum Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego (GOP). Jest także jednym z najważniejszych ośrodków konurbacji górnośląskiej. Ruda Śląska ma ciekawą historię, bowiem istnieje dzięki złączeniu dwóch miejscowości: Rudy i Nowego Bytomia. Obecnie takie nazwy noszą dzielnice Rudy Śląskiej. Miasto oferuje dużo punktów handlowo-usługowych (warto wspomnieć o popularnym targu „Wirek”), a także rozrywkowych – aquapark „Aqadrom” jest ochoczo odwiedzany przez Ślązaków.

Ruda Śląska

 

Opinie klientów

„Potrzebowaliśmy solidnych przyczep na plan serialu, by przewieźć potrzebne rekwizyty. Kręciliśmy akurat kilka scen w Rudzie Śląskiej, więc wypożyczalni przyczep szukaliśmy tam. Podjęliśmy współpracę z TopRent24 i jesteśmy bardzo zadowoleni. Pełen profesjonalizm!”

„Prowadzę szkołę językową. Nadszedł czas zainwestowania w marketing zewnętrzny, ale billboardy to jak na razie zbyt droga opcja. Zdecydowałem się na wynajem przyczepy reklamowej w TopRent24, która kursowała po ulicach Rudy Śląskiej. Znajomi zwracali uwagę, że faktycznie szkoła jest bardziej widoczna i to był dobry pomysł na reklamę, a sama obsługa wypożyczalni bardzo pomocna i życzliwa. Polecam!”

 

Miasta, w których wypożyczamy i wynajmujemy przyczepy

Chorzów, Katowice, Ruda Śląska, Bytom, Siemianowice, Świętochłowice, Gliwice, Zabrze, Piekary Śląskie, Tychy, Pszczyna, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec.