wypożyczalnia-wynajem-lawet-przyczep-samochodów-chorzów-śląsk

Możesz zmieścić więcej niż Twój samochód!

Dokonasz tego za pomocą naszej przyczepy. Jesteśmy TopRent24 – wypożyczalnią przyczep z Katowic, której szukałeś od dawna. Nie musisz się przejmować, że wszelkie bagaże, sprzęty czy inne rzeczy nie mieszczą się do bagażnika. Nasze przyczepy dadzą radę!

Możesz korzystać z naszych przyczep ile chcesz. Do wyboru masz następujące długości wynajmu przyczep: krótkoterminowy (1-30 dni), średnioterminowy (1-12 miesięcy) albo długoterminowy (1-3 lat). Zadbamy o Twoje maksymalne zadowolenie, dlatego nie idziemy na łatwiznę – do dyspozycji pozostawiamy Ci wiele przyczep z plandeką, jednoosiowych, dwuosiowych, do motoru lub quada, jak również przyczep reklamowych promujących działalność Twojego przedsiębiorstwa. Wszystkie z nich są wytrzymałe i bezpieczne dla Ciebie oraz przewożonych rzeczy.

wypożyczalnia-wynajem-lawet-przyczep-samochodów-chorzów-śląsk

wypożyczalnia-wynajem-autolawet-lawet-przyczep-samochodów-chorzów-śląsk

 

Prowadzimy wynajem przyczep w mieście, jakim są Katowice.

Katowice to miasto na prawach powiatu ulokowane w centrum Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego (GOP). Jest stolicą województwa śląskiego, a więc głównym ośrodkiem wszelkich wydarzeń związanych ze sztuką, sportem czy polityką. Najważniejsze miejsca, które warto zobaczyć w Katowicach, to: hala „Spodek”, zabytkowa dzielnica Nikiszowiec, Strefa Kultury z m.in. Muzeum Śląskim oraz wszystkie atrakcje Parku Ślaskiego. Katowice graniczą z takimi miastami, jak np. Chorzów, Siemianowice Śląskie, Tychy czy Sosnowiec.

Katowice

 

Opinie klientów

„Wybierałem się z rodziną na wycieczkę za miasto, którą chcieliśmy połączyć z rowerowymi przejażdżkami. Pytanie tylko: jak przewieźć 4 rowery? Poczytałem trochę w Sieci i zdecydowałem się na wynajem przyczepy w TopRent24. Całość wyszła naprawdę tanio, a rowery zostały bezpiecznie przewiezione. Polecam!”

„Musiałem przewieźć lekko nadszarpnięty motor do mechanika, więc od razu pomyślałem o przyczepie do samochodu. Znalazłem solidną wypożyczalnię przyczep z Katowic – TopRent24. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy – najwyższa jakość usług w cenie, która nie zrujnowała mi portfela.”

 

Miasta, w których wypożyczamy i wynajmujemy przyczepy

Chorzów, Katowice, Ruda Śląska, Bytom, Siemianowice, Świętochłowice, Gliwice, Zabrze, Piekary Śląskie, Tychy, Pszczyna, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec.