wypożyczalnia-wynajem-lawet-przyczep-samochodów-chorzów-śląsk

Więcej znaczy więcej

Dlaczego masz się ograniczać? Nazywamy się TopRent24 i jesteśmy wypożyczalnią przyczep z Gliwic, której poszukiwałeś od dawna! Bagażnik i dach Twojego samochodu nie stanowią już dla Ciebie żadnej granicy. Przewieź wszystko, czego potrzebujesz – od plecaków do rowerów!

Ciesz się miejscem, które oferuje przyczepa tak długo, jak chcesz. Do wyboru masz aż trzy możliwości wynajmu: krótkoterminowy (1-30 dni), średnioterminowy (1-12 miesięcy) bądź długoterminowy (1-3 lat). Aby jeszcze bardziej polepszyć Twój komfort i wrażenia z użytkowania naszej przyczepy, do Twojej dyspozycji jest wiele modeli zróżnicowanych pod względem wyglądu i przeznaczenia: z plandeką, jednoosiowe, dwuosiowe, do motoru lub quada, jak również przyczepy reklamowe będące podporą marketingu Twojej firmy.Co jeszcze wyróżnia nasze przyczepy? Z pewnością są to pojemność i bezpieczeństwo przewożonych rzeczy.

wypożyczalnia-wynajem-lawet-przyczep-samochodów-chorzów-śląsk

wypożyczalnia-wynajem-autolawet-lawet-przyczep-samochodów-chorzów-śląsk

 

Zajmujemy się wynajmem przyczep w Gliwicach.

Gliwice jest miastem na prawach powiatu położone w południowej Polsce, w województwie śląskim, na Wyżynie Śląskiej, nad rzeką Kłodnicą. To ważny ośrodek gospodarczy Śląska; stanowi o tym fakt, że jest jednym z najbardziej zaludnionych miast Śląska z wysoko rozwiniętą infrastrukturą. W Gliwicach znajduje się wiele miejsc wartych zobaczenia: urokliwy rynek, Palmiarnia Miejska, Gliwicki Teatr Muzyczny oraz liczne galerie sztuki. Gliwice są też główną siedzibą Politechniki Śląskiej.

Gliwice

 

Opinie klientów

„Ostatnio nakręcaliśmy reklamówkę w Gliwicach i okazało się, że bez przyczepy nie damy rady przewieźć kilku sporych gabarytów akcesoriów na plan. Musieliśmy działać szybko; TopRent24 był naszym pierwszym strzałem. I to na dodatek w dziesiątkę!”

„Razem z mężem wybieraliśmy się na małe tournée po pobliskich miejscowościach. Przyczepa okazała się niezbędna na nasze wszystkie graty! Dzięki TopRent24 za wynajem swojej – znów poczuliśmy się jak na miesiącu miodowym.”

 

Miasta, w których wypożyczamy i wynajmujemy przyczepy

Chorzów, Katowice, Ruda Śląska, Bytom, Siemianowice, Świętochłowice, Gliwice, Zabrze, Piekary Śląskie, Tychy, Pszczyna, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec.