wypożyczalnia-wynajem-lawet-przyczep-samochodów-chorzów-śląsk

Nie ograniczaj się!

Cześć! Nazywamy się TopRent24 i jesteśmy profesjonalną wypożyczalnią przyczep z Chorzowa. Nie musisz się już martwić, gdy nie dasz rady spakować wszystkich rzeczy do swojego auta. My jesteśmy po to, by Ci pomóc!

Możesz korzystać z naszych przyczep jak długo potrzebujesz. Możliwe są trzy rodzaje wynajmu przyczep: krótkoterminowy (1-30 dni), średnioterminowy (1-12 miesięcy) lub długoterminowy (1-3 lat). Nie musisz się spieszyć – zwłaszcza, że masz szeroką ofertę do wyboru. Dajemy Ci do dyspozycji wiele przyczep z plandeką, jednoosiowych, dwuosiowych, do motoru lub quada, a także przyczep reklamowych zwiększających rozpoznawalność Twojej firmy. Gwarantujemy, że nasze przyczepy są bezpieczne i pojemne.

wypożyczalnia-wynajem-lawet-przyczep-samochodów-chorzów-śląsk

wypożyczalnia-wynajem-autolawet-lawet-przyczep-samochodów-chorzów-śląsk

 

Nasza wypożyczalnia przyczep jest zlokalizowana w Chorzowie.

Chorzów to miasto w południowej Polsce, położone na Górnym Śląsku, w centrum Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego (GOP). Graniczy z Katowicami, Bytomiem, Rudą Śląską, Siemianowicami, Piekarami Śląskimi i Świętochłowicami. Jest bardzo ważnym ośrodkiem kulturalno-sportowym (nie tylko na Śląsku, ale także w całej Polsce) – a to dzięki takim miejscom, instytucjom i zabytkom, jak Park Śląski ze Skansenem, Planetarium i ZOO, Teatr Rozrywki, Kościół św. Wawrzyńca, Stadion Śląski czy Chorzowskie Centrum Kultury. Warto też wspomnieć o najpopularniejszej ulicy miasta – Wolności, na której znajduje się wiele punktów usługowo-handlowych.

Chorzów

 

Opinie klientów

„Jechałem z przyjaciółmi na kilkudniową wycieczkę i potrzebowaliśmy przewieźć 5 rowerów. Do samochodu nijak się nie zmieszczą, więc zrzuciliśmy się na wynajem przyczepy w TopRent24. Całość wyszła naprawdę tanio, a co najważniejsze – nasze dwukołowce zostały bezpiecznie przetransportowane. Dziękujemy!”

„Ja i mąż otwieraliśmy nowy biznes – mobilną kawiarnię. Dlaczego by więc nie zainwestować w mobilną reklamę? Czym prędzej zaczęliśmy się rozglądać za przyczepą, na której moglibyśmy umieścić nasz plakat reklamowy. Tak trafiliśmy na załogę z TopRent24. Przemili ludzie i przyjazne ceny!”

 

Miasta, w których wypożyczamy i wynajmujemy przyczepy

Chorzów, Katowice, Ruda Śląska, Bytom, Siemianowice, Świętochłowice, Gliwice, Zabrze, Piekary Śląskie, Tychy, Pszczyna, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec.