wypożyczalnia-wynajem-lawet-przyczep-samochodów-chorzów-śląsk

Zmieścisz więcej niż sądzisz!

Witaj w TopRent24! Jesteśmy fachową wypożyczalnią przyczep z Bytomia. Nie musisz już wykreślać kolejnych punktów ze swojej listy rzeczy do spakowania. Dzięki naszym przyczepom przetransportujesz wszystko, czego akurat potrzebujesz!

Możesz zdecydować się na jeden z trzech typów wynajmu przyczep: krótkoterminowy (1-30 dni), średnioterminowy (1-12 miesięcy) albo długoterminowy (1-3 lat). Nie musisz ograniczać się też do konkretnej przyczepy – do Twojej dyspozycji pozostaje wiele rodzajów przyczep do różnych celów: z plandeką, jednoosiowe, dwuosiowe, do motoru lub quada, a także przyczepy reklamowe, które pomogą Ci wypromować Twoją firmę. Dbamy o to, by nasze przyczepy były bezpieczne i pojemne, słowem: spełniały Twoje oczekiwania.

wypożyczalnia-wynajem-lawet-przyczep-samochodów-chorzów-śląsk

wypożyczalnia-wynajem-autolawet-lawet-przyczep-samochodów-chorzów-śląsk

 

Zajmujemy się wynajmem przyczep w Bytomiu.

Bytom to miasto na prawach powiatu, położone w południowej Polsce, na Górnym Śląsku, na Wyżynie Śląskiej, w centrum Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego (GOP). Stanowi znaczące miejsce w regionie pod względem kulturalnym; odbywają się w nim znane cykliczne wydarzenia, np. Bytomska Noc Świętojańska czy Poetycki Konkurs im. Stanisława Horaka. W Bytomiu znajduje się także Opera Śląska oraz Muzeum Górnośląskie z pubem Museum Music Republic. Miasto graniczy m.in. z Chorzowem, Zabrzem, Rudą Śląską, Świętochłowicami i Tarnowskimi Górami.

Bytom

 

Opinie klientów

„Potrzebowaliśmy kilku dodatkowych przyczep na plac budowy w Bytomiu, ponieważ mieliśmy do przetransportowania masę materiałów (już nie pamiętam dokładnie, ile). Z pomocą przyszła wypożyczalnia przyczep TopRent24. Umówiliśmy się, zapłaciliśmy naprawdę mało. Szybko i sprawnie. Oby więcej takich partnerów w biznesie!”

„Najprostszy sposób na przewózkę rowerów dla pięcioosobowej rodziny? Przyczepa z TopRent24! Nie było żadnych problemów z wynajmem w terminie, który nam pasował. Panowie byli bardzo mili i pomocni. Co dla nas ważne, cena nie zrujnowała domowego budżetu. A wycieczka była bardzo udana.”

 

Miasta, w których wypożyczamy i wynajmujemy przyczepy

Chorzów, Katowice, Ruda Śląska, Bytom, Siemianowice, Świętochłowice, Gliwice, Zabrze, Piekary Śląskie, Tychy, Pszczyna, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec.