wypożyczalnia-wynajem-lawet-przyczep-samochodów-chorzów-śląsk

Gdy w samochodzie nie wszystko się mieści…

Potrzebujesz przyczepy, aby przetransportować nią coś, co nie wejdzie do Twojego auta? A może chcesz rozreklamować swoją firmę w „mobilny” sposób? Zapraszamy do nas! Jesteśmy wypożyczalnią przyczep na terenie całego Śląska. Nazywamy się TopRent24 i zajmujemy się wynajmem przyczep o różnych nośnościach i do rozmaitych celów.

Spokojnie – nasza przyczepa jest do Twojej dyspozycji tak długo, jak tego potrzebujesz. W naszej ofercie posiadamy trzy rodzaje wynajmu: krótkoterminowy (1-30 dni), średnioterminowy (1-12 miesięcy) lub długoterminowy (1-3 lat). Szybko, prosto i z efektem! A jeśli nie masz jak przetransportować przyczepy do siebie, chętnie Ci w tym pomożemy.

Musimy przyznać, że w naszej wypożyczalni mamy jedną z najszerszych ofert wynajmu przyczep na Śląsku. Możesz przebierać wśród przyczep z plandeką, dwuosiowych, jednoosiowych, do motoru lub quada, a także przyczep reklamowych. Zawsze przed wydaniem naszych pojazdów sprawdzamy ich stan techniczny – Twoje bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem.

wypożyczalnia-wynajem-lawet-przyczep-samochodów-chorzów-śląsk

wypożyczalnia-wynajem-autolawet-lawet-przyczep-samochodów-chorzów-śląsk

 

TopRent24 to profesjonalna wypożyczalnia przyczep działająca na terenie Śląska.

Gdzie konkretnie? Tych miejsc jest dużo. Mowa o 36 powiatach – 17 ziemskich i 19 grodzkich. Śląsk to też 167 gmin: 49 miejskich, 22 – miejsko-wiejskich i 96 wiejskich. 71 miejscowości ma prawa miejskie.

Największe miejscowości, które obsługujemy wynajmem przyczep, to: Katowice (309 tys. mieszkańców), Częstochowa (240 tys. mieszkańców), a także Sosnowiec (221 tys. mieszkańców). Jakby tego było mały, działamy również na terenie miast o liczbie ludności przekraczajacej100 tys.: Gliwice (196 tys.), Zabrze (188 tys.), Bytom (183 tys.), Bielsko-Biała (175 tys.), Ruda Śląska (143 tys.), Rybnik (141 tys.), Tychy (129 tys.), Dąbrowa Górnicza (128 tys.) i Chorzów (113 tys.).

Kierujemy się też do mniejszych śląskich miast. Na nasze przyczepy możesz liczyć też w Siemianowicach, Świętochłowicach i Pszczynie.

Województwo Śląskie

 

Opinie klientów

„Mam piątkę dzieci i z całą rodziną wybieraliśmy się na camping. Przewieźć wszystkie rzeczy dla siódemki osób to nie lada wyzwanie! Na szczęście mogliśmy liczyć na duży wybór przyczep samochodowych w wypożyczalni TopRent24. Wszystko się pomieściło, a co najważniejsze – nasz budżet domowy na tym specjalnie nie ucierpiał. Dziękuję!”

„Prowadzę z kolegą firmę budowlaną. Mieliśmy transport dużej ilości drewna – tak dużej, że żadna z naszych przyczep jej nie podołała. Co zrobić? Znaleźliśmy w Internecie TopRent24 i wypożyczyliśmy świetną dłużycę. Szybko, tanio, idealnie! Teraz zastanawiam się nad jej wynajmem długoterminowym.”

„Działam w takiej branży, że moja grupa odbiorców raczej nie poszuka mnie w Internecie (seniorzy), dlatego jeśli chodzi o reklamę, stawiam na tradycyjny marketing. Potrzebowałem reklamy mobilnej i z pomocą przyszła mi ta genialna wypożyczalnia przyczep ze Śląska! Bardzo profesjonalna, konkretna obsługa i dobre ceny. Na pewno jeszcze nie raz skorzystam!”

 

Miasta, w których wypożyczamy i wynajmujemy przyczepy

Chorzów, Katowice, Ruda Śląska, Bytom, Siemianowice, Świętochłowice, Gliwice, Zabrze, Piekary Śląskie, Tychy, Pszczyna, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec.