wypożyczalnia-wynajem-lawet

Sprawdzona wypożyczalnia lawet z Zabrza

To TopRent24! Zajmujemy się wynajmem lawet i autolawet w Zabrzu już od wielu lat. Z tego względu wiemy, jakie nośniki powinny znaleźć się w asortymencie profesjonalnej wypożyczalni. U nas znajdziesz lawety o nośności do 4 ton, a nawet autolawety na 3 osoby. Przyjdź do nas i zobacz, że nie rzucamy słów na wiatr!

Wypożycz lawetę na tak długo, jak trzeba. Do wyboru masz aż trzy typy wynajmu: krótkoterminowy (1-30 dni), średnioterminowy (1-12 miesięcy) bądź długoterminowy (1-3 lat). Jak konkretniej prezentuje się nasza flota? Dostrzeżesz w niej m.in. lawetę 1,7t, lawetę 2,5t oraz większą lawetę mieszczącą 2 samochody. Przygotowaliśmy też dla Ciebie znakomitą autolawetę Iveco Daily 2017. Wiesz już, na którą się zdecydujesz?

wypożyczalnia-wynajme-lawet
wypożyczalnia-wynajem-lawet

 

Jako wypożyczalnia lawet i autolawet działamy na terenie Zabrza.

Zabrze to miasto na prawach powiatu położone w południowej Polsce, na Górnym Śląsku, w centrum Górnośląskiego Okręgu przemysłowego (GOP). Jest jednym z centralnych ośrodków konurbacji górnośląskiej. Będąc w Zabrzu, koniecznie trzeba się wybrać do istotnych punktów rozpoznawalnych nawet w całej Polsce. Są to m.in. Dom Muzyki i Tańca (castingi do „Mam Talent!”), Teatr Nowy, Muzeum Górnictwa Węglowego z Kopalnią Guido i Sztolnią Królowa Luiza. Przez miasto przepływa rzeka Kłodnica oraz Bytomka.

Zabrze

 

Opinie klientów

„Nawet przy niewielkiej stłuczce samochód zwykle wymaga odholowania… Szybko odpaliłam internet w telefonie i jest: TopRent24 – najlepsza wypożyczalnia lawet w Zabrzu. Laweta zjawiła się błyskawicznie, a koszty były naprawdę niewielkie. Dzięki raz jeszcze za szybki ratunek!”

„Laweta była mi potrzebna do transportu mojego skutera, który trochę się poobijał (pożyczyłem go nastoletniemu kuzynowi). Skorzystałem z usług wypożyczalni lawet z Zabrza TopRent24, którą już wcześniej kojarzyłem – chyba jakiś znajomy wypożyczał tam samochód. W każdym razie laweta dała radę, a portfel nie ucierpiał, czego się na początku obawiałem. Dziękuję i polecam!”

 

Miasta, w których wypożyczamy i wynajmujemy lawety

Chorzów, Katowice, Ruda Śląska, Bytom, Siemianowice, Świętochłowice, Gliwice, Zabrze, Piekary Śląskie, Tychy, Pszczyna, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec.