wypożyczalnia-wynajem-lawet

Ciężki nie znaczy niemożliwy

Pomożemy Ci przewieźć nawet tony ładunków! Witaj w TopRent24 – najbardziej fachowej wypożyczalni lawet i autolawet w Świętochłowicach. W naszej ofercie zauważysz wiele lawet o nośności nawet do ponad 4 ton, jak również autolawet na 3 osoby. Jak widzisz, damy radę przetransportować (prawie) wszystko!

Od Ciebie zależy, na jak długo wypożyczysz lawetę. Do wyboru masz jeden z trzech rodzajów wynajmu: krótkoterminowy (1-30 dni), średnioterminowy (1-12 miesięcy) bądź długoterminowy (1-3 lat). Co najlepsze – masz w czym wybierać! W naszej flocie znajduje się pełen asortyment lawet o różnych nośnościach, np. laweta 1,7t, laweta 2,5t czy większa laweta mieszcząca 2 samochody. Jeśli laweta okaże się dla Ciebie niewystarczająca, weź pod uwagę naszą autolawetę Iveco Daily 2017.

wypożyczalnia-wynajme-lawet
wypożyczalnia-wynajem-lawet

 

Zajmujemy się wynajem lawet i autolawet w Świętochłowicach.

Świętochłowice to miasto na prawach powiatu położone na Śląsku nad rzeką Rawą, w południowej części Wyżyny Śląskiej – Wyżynie Katowickiej., w centrum Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego (GOP). Jest to trzecie najgęściej zaludnione miasto w Polsce. Świętochłowice oferują wiele sposobów spędzania wolnego czasu, np. festiwale bluesowe i jazzowe, wieczory kabaretowe na Zgodzie czy spacery na Skałce. Świętochłowice graniczą od północy z Bytomiem, od południowego zachodu z Rudą Śląską, a od południowego wschodu – z Chorzowem.

Świętochłowice

 

Opinie klientów

„Nieduża kolizja, dużo problemów… Na szczęście jeden miałem z głowy dzięki wypożyczalni lawet ze Świętochłowic TopRent24. Moje auto zostało odholowane na miejsce szybko i bezpiecznie. Bardzo dziękuję za pomoc!”

„W branży budowlanej niespodzianki są na każdym kroku. Mnie ostatnio spotkała ta mniej przyjemna – okazało się, że największa laweta w naszym zakładzie nie jest w stanie przewieźć kilku ton budowlanki. Wspólnik zadzwonił do TopRent24 – zdecydowaliśmy się na wynajem autolawety, bo była jedną z większych. Polecamy, jest świetna!”

 

Miasta, w których wypożyczamy i wynajmujemy lawety

Chorzów, Katowice, Ruda Śląska, Bytom, Siemianowice, Świętochłowice, Gliwice, Zabrze, Piekary Śląskie, Tychy, Pszczyna, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec.