wypożyczalnia-wynajem-lawet

Przewóz…transportu?

To jak najbardziej możliwe – z TopRent24! Jesteśmy fachową wypożyczalnią lawet i autolawet z Sosnowca. Przewieziemy każdy pojazd! Proponujemy Ci wynajem lawet o nośności nawet do 4 ton oraz autolawet na 2 samochody.

Możesz wypożyczyć u nas lawetę na tyle, ile potrzebujesz. Do wyboru masz aż trzy typy wynajmu różniące się długością: krótkoterminowy (1-30 dni), średnioterminowy (1-12 miesięcy) bądź długoterminowy (1-3 lat). Zależy nam na Twoim maksymalnym zadowoleniu, dlatego stale wzbogacamy naszą flotę lawet o nowe modele. Do Twojej dyspozycji jest np. laweta 1,7t, laweta 2,5t, a nawet większa laweta mieszcząca 2 samochody. Możesz postawić też na wynajem autolawety Iveco Daily 2017.

wypożyczalnia-wynajme-lawet
wypożyczalnia-wynajem-lawet

 

Naszą działalność jako wypożyczalnia lawet prowadzimy także w Sosnowcu.

Sosnowiec to miasto z jedną z największych liczb mieszkańców w regionie, które jest położone na południu Polski, na Górnym Śląsku. Jest też głównym miastem Zagłębia Dąbrowskiego – krainy geograficzo-historycznej na pograniczu Śląska i Małopolski. Sosnowiec jest odwiedzany przez turystów, którzy chcą zobaczyć takie miejsca jak Egzotarium, Muzeum w Sosnowcu, Park Leśna, Teatr Zagłębia, Sosnowieckie Centrum Sztuki czy hala widowiskowo-sportowa „Zagórze”. Sosnowiec graniczy z takimi miastami jak np. Katowice, Będzin, Czeladź i Dąbrowa Górnicza.

Sosnowiec

 

Opinie klientów

„Musiałem przetransportować swój motocykl do pobliskiego miasta (wizyta naprawcza u mechanika). Najlepszym na to sposobem jest laweta, a jak laweta – to tylko z TopRent24! Kiedys szwagier korzystał z ich usług i polecił mi ich z czystym sumieniem. Rozsądne ceny, profesjonalna obsługa i solidna laweta!”

„Rozglądałem się za firmą, która wynajmuje lawety nawet na dłuższy czas. Zależało mi na długofalowej i profesjonalnej współpracy. Pracownik pokazał mi TopRent24. Wypożyczyłem lawetę na miesiąc i już zastanawiam się, czy nie przedłużyć umowy. Laweta daje radę nawet przy ciężkich załadunkach – o to mi chodziło!”

 

Miasta, w których wypożyczamy i wynajmujemy lawety

Chorzów, Katowice, Ruda Śląska, Bytom, Siemianowice, Świętochłowice, Gliwice, Zabrze, Piekary Śląskie, Tychy, Pszczyna, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec.