wypożyczalnia-wynajem-lawet

Sprawny wynajem lawet w Siemianowicach

Zapraszamy do TopRent24! Jesteśmy cenioną przez wielu klientów wypożyczalnią lawet i autolawet z Siemianowic Śląskich. Dla nas nie ma załadunków niemożliwych! Do Twojej dyspozycji pozostawiamy najrozmaitsze lawety o nośności nawet do ponad 4 ton, a także autolawety na 3 osoby.

Potrzebujesz lawety na dłużej? Nie ma sprawy. Możesz zdecydować się na jeden z trzech rodzajów wynajmu: krótkoterminowy (1-30 dni), średnioterminowy (1-12 miesięcy) albo długoterminowy (1-3 lat). Staramy się dawać Ci to, co najlepsze, dlatego nasza flota to zbiór doskonałych lawet o różnych typach tych nośników, m.in. laweta 1,7t, laweta 2,5t czy większa laweta mieszcząca nawet 2 samochody. To jednak nie wszystko – znajdziesz u nas również świetną autolawetę Iveco Daily 2017.

wypożyczalnia-wynajme-lawet
wypożyczalnia-wynajem-lawet

 

Nasza działalność to wynajem autolawet i lawet w Siemianowicach Śląskich.

Siemianowice Śląskie to miasto położone w południowej Polsce, na Górnym Śląsku, w centrum Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego (GOP). Na jego obszarze ulokowanych jest wiele zabytków oraz centrów sportowych i kulturalnych, np. Pałac w Siemianowicach (jeden z największych pałaców w Polsce i największy na terenie Śląska), Pałac w Michałkowicach, Muzeum Miejskie czy Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji „Pszczelnik”. Siemianowice graniczą z Katowicami, Chorzowem, Czeladzią, Piekarami Śląskimi i Wojkowicami. Przez miasto przepływa rzeka Brynica.

Siemianowice Śląskie

 

Opinie klientów

„Potrzebowałem autolawety praktycznie na gwałt. Niestety w żadnej wypożyczalni nie chcieli mi jej użyczyć od razu. Inaczej było w TopRent24 – bardzo szybko uzyskałem pomoc, a personel okazał się empatyczny i profesjonalny. Rozsądne ceny to też plus. Serdecznie polecam.”

„Prowadzę firmę z branży przemysłowej i potrzebowałem przewieźć tonę sprzętu. Znajomy inżynier polecił mi TopRent24, bo sam korzystał z ich lawet. Było tak, jak powiedział – sprawnie, tanio, fachowo. Dziękuję za lawetę – może wynajmę ją na dłużej?”

 

Miasta, w których wypożyczamy i wynajmujemy lawety

Chorzów, Katowice, Ruda Śląska, Bytom, Siemianowice, Świętochłowice, Gliwice, Zabrze, Piekary Śląskie, Tychy, Pszczyna, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec.