wypożyczalnia-wynajem-lawet

Profesjonalny wynajem lawet w Rudzie Śląskiej

Tak jest – wyłącznie z TopRent24! Jesteśmy sprawdzoną przez wielu zadowolonych klientów wypożyczalnią lawet i autolawet z Rudy Śląskiej. Przetransportujemy nawet ciężkie załadunki! Do Twojej dyspozycji pozostawiamy lawety o nośności nawet do ponad 4 ton, a także autolawety na 3 osoby.

Wynajmiemy Ci lawetę na tyle, na ile chcesz. Do wyboru masz aż trzy długości wynajmu: krótkoterminowy (1-30 dni), średnioterminowy (1-12 miesięcy) lub długoterminowy (1-3 lat). Zadbaliśmy o to, byś miał w czym przebierać. Nasza flota lawet zawiera w sobie wiele różnych rodzajów tych nośników, m.in. laweta 1,7t, laweta 2,5t czy większa laweta mieszcząca 2 samochody. To jednak nie wszystko. Przygotowaliśmy też dla Ciebie znakomitą autolawetę Iveco Daily 2017.

wypożyczalnia-wynajme-lawet
wypożyczalnia-wynajem-lawet

 

Działamy sprawnie jako wypożyczalnia lawet w Rudzie Śląskiej.

Ruda Śląska to miasto na prawach powiatu w południowej Polsce, w regionie Górnego Śląska, w centrum Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego (GOP). To jeden z najbardziej znaczących ośrodków konurbacji górnośląskiej. Miasto charakteryzuje się interesującą genezą: istnieje dzięki złączeniu dwóch miejscowości – Rudy oraz Nowego Bytomia, których nazw użyto aktualnie w odniesieniu do dwóch z 11 dzielnic.  Graniczy m.in. z Zabrzem, Bytomiem, Świętochłowicami, Chorzowem i Katowicami.

Ruda Śląska

 

Opinie klientów

„Potrzebowałem odholować aż 2 samochody w jednym czasie – swój i kolegi. Tylko w TopRent24 mieli na stanie lawetę mieszczącą 2 auta. Bardzo fachowa pomoc, kompetentna obsługa i ceny wynajmu, które nie zwalają z nóg. Serdecznie polecam, nawet, gdy potrzebujecie lawet nietypowych w ostatnim momencie.”

„4 tony budowlanki i ani jednej lawety w firmie, która dałaby radę to przewieźć? Właśnie to mnie spotkało, a termin realizacji zlecenia nieubłaganie się zbliżał. Skorzystałem z usług wypożyczalni lawet z Rudy Śląskiej – TopRent24 i jestem bardzo zadowolony. Zastanawiam się teraz nad długotrwałym wynajmem, zwłaszcza, że w zanadrzu szykują się kolejne projekty.”

 

Miasta, w których wypożyczamy i wynajmujemy lawety

Chorzów, Katowice, Ruda Śląska, Bytom, Siemianowice, Świętochłowice, Gliwice, Zabrze, Piekary Śląskie, Tychy, Pszczyna, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec.