wypożyczalnia-wynajem-lawet

Przewóz cięższych rzeczy? Z nami to nie problem!

Nazywamy się TopRent24 i jesteśmy najbardziej profesjonalną wypożyczalnią lawet i autolawet w Katowicach. Dzięki nam przetransportujesz dosłownie wszystko! U nas możesz skorzystać z wynajmu lawet o nośności nawet do ok. 4 ton, a także autolawet na 3 osoby.

Laweta jest Ci potrzebna przez określony czas? Doskonale, bo w naszej firmie do wyboru są następujące rodzaje wynajmu: krótkoterminowy (1-30 dni), średnioterminowy (1-12 miesięcy) bądź długoterminowy (1-3 lat). Zatroszczyliśmy się o to, by nasza flota lawet była zróżnicowana: do Twojego użytku jest np. laweta 1,7t, laweta 2,5t czy większa laweta, która pomieści nawet 2 samochody. Jeśli klasyczna laweta nie jest dla Ciebie, spójrz na naszą autolawetę Iveco Daily 2017 – może ona będzie odpowiednia?

wypożyczalnia-wynajme-lawet
wypożyczalnia-wynajem-lawet

 

Siedziba naszej wypożyczalni lawet i autolawet znajduje się w pięknych Katowicach.

Katowice to miasto leżące na Górnym Śląsku. Jest najważniejszym punktem ekonomicznym, kulturalnym czy sportowym Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego i stolicą województwa śląskiego. To tam znajduje się słynna arena widowiskowo-sportowa „Spodek”, Strefa Kultury z Muzeum Śląskim, Międzynarodowym Centrum Kongresowym i Narodową Orkiestrą Symfoniczną Polskiego Radia, a także największy park w tej części świata – Park Śląski. Przez miasto przepływa rzeka Rawa.

Katowice

 

Opinie klientów

„Wypadki chodzą po ludziach… miałem ostatnio stłuczkę. Nic poważnego mi się nie stało, ale mój samochód potrzebował przetransportowania do mechanika. Z pomocą drogową różnie bywa, więc wolałem wziąć sprawę w swoje ręce i wybrać wynajem lawety w TopRent24. Wszystko poszło jak po maśle. Dziękuję i polecam!”

„Ten moment, gdy w ostatnim momencie psuje Ci się najlepsza laweta, a w kolejce do przewozu czeka ponad tona materiałów, bez której budowa ani rusz… W tym momencie nadchodzi TopRent24 i oferuje pomoc w postaci wypożyczenia lawety nawet na miesiąc. Formalności poszły szybko, a to otrzymana laweta była naprawdę dobrej jakości.”

 

Miasta, w których wypożyczamy i wynajmujemy lawety

Chorzów, Katowice, Ruda Śląska, Bytom, Siemianowice, Świętochłowice, Gliwice, Zabrze, Piekary Śląskie, Tychy, Pszczyna, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec.