wypożyczalnia-wynajem-lawet

Przewozimy dosłownie wszystko

To nie żart – a to za sprawą naszych bardzo nośnych lawet! Jesteśmy TopRent24 i zajmujemy się wynajmem lawet i autolawet w Gliwicach. Do Twojej dyspozycji jest cała flota lawet: o nośności nawet do ok. 4 ton, jak również autolawet na 3 osoby.

Nie musisz się spieszyć w żaden sposób. Wypożycz lawetę na tak długo, jak potrzebujesz. Do wyboru masz aż trzy długości wynajmu: krótkoterminowy (1-30 dni), średnioterminowy (1-12 miesięcy) lub długoterminowy (1-3 lat). Nasza flota jest bogata w modele o różnych wytrzymałościach towaru; do Twojego użycia jest np. laweta 1,7t, laweta 2,5t bądź też większa laweta mieszcząca nawet 2 samochody. Czujesz, że tradycyjna laweta to nie to? Postaw na autolawetę, najlepiej naszą Iveco Daily 2017. Wybór jest spory!

wypożyczalnia-wynajme-lawet
wypożyczalnia-wynajem-lawet

 

Prowadzimy działalność jako wypożyczalnia lawet i autolawet na terenie Gliwic.

Gliwice to miasto położone w południowej Polsce, na Górnym Śląsku, na Wyżynie Śląskiej, w centrum Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego (GOP). To jedno z największych w Polsce i najbardziej zaludnionych na Śląsku miast. W Gliwicach nie można się nudzić – znajduje się tam wiele ciekawych miejsc kulturalnych i nie tylko: Gliwicki Teatr Muzyczny, Teatr Miejski, Palmiarnia Gliwicka, muzea oraz wiele galerii. Przez miasto przepływa rzeka Kłodnica.

Gliwice

 

Opinie klientów

„Potrzebowałem taniej i solidnej lawety do przetransportowania mojego nowego auta z zagranicy. Szwagier polecił mi TopRent24 – też kiedyś wypożyczał od nich lawetę, gdy miał stłuczkę. Panowie szybko i za dobrą cenę użyczyli mi lawety 2,5 t, a cacko bezpiecznie do mnie trafiło. Jak najbardziej polecam!”

„4 tony budowlanki do przewiezienia w kilka godzin? Musiałem posiłkować się ogromną lawetą, którą wynająłem od wypożyczalni TopRent24 (nie miałem swojej do takiej masy). Postawiłem na lawetę mieszczącą 2 samochody – była idealna, wszystko poszło sprawnie i bez komplikacji. Dziękuję!”

 

Miasta, w których wypożyczamy i wynajmujemy lawety

Chorzów, Katowice, Ruda Śląska, Bytom, Siemianowice, Świętochłowice, Gliwice, Zabrze, Piekary Śląskie, Tychy, Pszczyna, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec.