wypożyczalnia-wynajem-lawet

Transport większych załadunków?

To wcale nie takie…ciężkie – z TopRent24! Jesteśmy najbardziej profesjonalną wypożyczalnią lawet i autolawet w Chorzowie. Nam nie są straszne żadne kilogramy! W naszej ofercie znajduje się wynajem lawet o nośności nawet do ponad 4 ton, jak również autolawet na 3 osoby.

Potrzebujesz lawety na dłużej? Nie ma sprawy. Możesz zdecydować się na jeden z trzech rodzajów wynajmu: krótkoterminowy (1-30 dni), średnioterminowy (1-12 miesięcy) lub długoterminowy (1-3 lat). Poza tym masz w czym wybierać! Do Twojej dyspozycji jest wiele różnych lawet, jak np. laweta 1,7t, laweta 2,5t czy większa laweta mieszcząca 2 samochody. Jeśli laweta to dla Ciebie za mało, weź pod uwagę naszą autolawetę Iveco Daily 2017.

wypożyczalnia-wynajme-lawet
wypożyczalnia-wynajem-lawet

 

Siedziba naszej wypożyczalni lawet i autolawet znajduje się w urokliwym mieście, jakim jest Chorzów.

Chorzów to miasto na prawach powiatu w południowej Polsce, w województwie śląskim, położone na Górnym Śląsku, w centrum Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego (GOP). Odgrywa istotną rolę w aglomeracji śląskiej – jest najbliżej położonym miastem obok stolicy – Katowic, a także graniczy m.in. z Bytomiem, Rudą Śląską czy Świętochłowicami. Na jego terenie znajduje się atrakcji turystycznych i kulturalnych, m.in. Park Śląski z ZOO i Planetarium, Teatr Rozrywki czy Szyb Prezydent. Odbywa się tam też wiele koncertów i festiwali muzycznych na skalę ogólnopolską.

Chorzów

 

Opinie klientów

„Sprowadzałem sobie samochód z Niemiec i zamiast do mojego miasta, przysłali go do jakiejś wsi oddalonej od mojego miejsca zamieszkania o ok. 50 km. Nikt nie mógł mnie tam podwieźć, pociągi tam nie kursują, więc musiałem sam sprowadzić samochód – zależało mi na czasie. Zadzwoniłem do TopRent24. Panowie zaproponowali wynajem lawety. Wszystko poszło gładko – na drugi dzień moje nowe auto stało już pod domem!”

„Moja największa laweta zepsuła się, a potrzebowałem przewozu prawie 3 ton materiałów budowlanych na już. Z pomocą przyszła firma TopRent24. Wypożyczyłem lawetę na tydzień – skorzystałem z niej też przy innych zleceniach. Teraz zastanawiam się, czy nie zdecydować się na dłuższy wynajem.”

 

Miasta, w których wypożyczamy i wynajmujemy lawety

Chorzów, Katowice, Ruda Śląska, Bytom, Siemianowice, Świętochłowice, Gliwice, Zabrze, Piekary Śląskie, Tychy, Pszczyna, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec.