wypożyczalnia-wynajem-lawet

Wynajem lawet w Bytomiu? Tylko w TopRent24!

Witaj! Jesteśmy najbardziej profesjonalną wypożyczalnią lawet i autolawet w Bytomiu. Nie są nam straszne żadne kilogramy, a nawet tony, bo w naszej ofercie znajdują się lawety o nośności nawet do 4 ton. Wynajmujemy także autolawety na 3 osoby. Widzisz? Masz duży wybór!

Nie musisz się spieszyć – do Twojej dyspozycji są aż trzy długości wynajmu: krótkoterminowy (1-30 dni), średnioterminowy (1-12 miesięcy) bądź długoterminowy (1-3 lat). Jak już wiesz z poprzedniego akapitu, nasza flota lawet jest bardzo rozbudowana. Zauważysz w niej m.in. lawetę 1,7t, lawetę 2,5t czy większą lawetę mieszcząca 2 samochody. Przygotowaliśmy też dla Ciebie świetną autolawetę Iveco Daily 2017.

wypożyczalnia-wynajme-lawet
wypożyczalnia-wynajem-lawet

 

Zajmujemy się wynajmem lawet w mieście zwanym Bytomiem.

Bytom to miasto na prawach powiatu, umiejscowione w południowej Polsce, w województwie śląskim, w centrum Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego (GOP). Jest ważne dla Śląska pod względem kultury i rozrywki, ponieważ odbywają się w nim stałe imprezy, np. Bytomska Noc Świętojańska czy Festiwal Muzyki Nowej. Będąc w Bytomiu, warto wybrać się do Opery Śląskiej oraz Muzeum Górnośląskiego, a potem skoczyć na zakupy i kręgle do centrum handlowego Agora. Można także pójść na spacer wzdłuż akwenu wodnego Żabie Doły, które znajduje się też po części na terenie Chorzowa.

Bytom

 

Opinie klientów

„Drobna stłuczka, a jednak samochód wymagał odholowania… Nie czekałam, tylko od razu wyciągnęłam telefon i zadzwoniłam do załogi TopRent24 (kiedyś wypożyczałam u nich osobówkę i busa, więc wiedziałam, że mają też lawety). Szybko, sprawnie, bez zbędnego przedłużania – tak wyglądać mogłaby każda współpraca!”

„Skorzystałem z usług wypożyczalni lawet z Bytomia TopRent24, ponieważ potrzebowałem przetransportować materiały budowlane (niedużo, ale zawsze, a swojej lawety nie miałem). Bardzo dobry pojazd. Może wynajmę go na dłużej? Wiem, że mam taką możliwość. W każdym razie gorąco polecam i dziękuję za pomoc!”

 

Miasta, w których wypożyczamy i wynajmujemy lawety

Chorzów, Katowice, Ruda Śląska, Bytom, Siemianowice, Świętochłowice, Gliwice, Zabrze, Piekary Śląskie, Tychy, Pszczyna, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec.