wypożyczalnia-wynajem-lawet

Transport samochodów czasem konieczny

Potrzebujesz odholować swój uszkodzony samochód, a pomocy drogowej jak nie było, tak nie ma? A może potrzebujesz lawety do holowania specjalistycznego? Z nami załatwisz wszystko. Jesteśmy wypożyczalnią lawet i autolawet ze Śląska. Nazywamy się TopRent24 i zajmujemy się wynajmem lawet o nośności nawet do 4050 kg.

Nigdzie nie musisz się spieszyć. Możesz wypożyczyć naszą lawetę na tak długo jak chcesz i do jakichkolwiek celów. Możesz zdecydować się na któryś z trzech rodzajów wynajmu: krótkoterminowy (1-30 dni), średnioterminowy (1-12 miesięcy) lub długoterminowy (1-3 lat). Formalności załatwiamy na miejscu, a jeśli tego potrzebujesz, to my przywieziemy Ci wybrany model lawety lub autolawety.

Laweta przydaje się często w najmniej spodziewanym momencie. Z tego względu staramy się uzupełniać swoje zasoby o kolejne modele, by nie zabrakło ich w razie potrzeby. Aktualnie możesz skorzystać z takich rodzajów, jak np. laweta 1,7t, laweta 2,5t czy laweta większa, na 2 samochody. Do Twojej dyspozycji jest także autolaweta Iveco Daily 2017.

wypożyczalnia-wynajme-lawet
wypożyczalnia-wynajem-lawet

 

TopRent24 to gwarancja pewnego wynajmu autolawet i lawet na Śląsku. Gdzie dokładnie?

Wypożyczamy lawety na terenie całego Śląska, w którego skład wchodzi 36 powiatów – 17 ziemskich i 19 grodzkich. Z kolei znajduje się tam też 167 gmin: 49 miejskich, 22 – miejsko-wiejskich i 96 wiejskich. 71 miejscowości ma prawa miejskie.

Główne miasta, na terenie których sprowadzamy swoje lawety i autolawety, to: Katowice (309 tys. mieszkańców), Częstochowa (240 tys. mieszkańców) oraz Sosnowiec (221 tys. mieszkańców). Do tej trójki można doliczyć także inne duże miasta o liczbie ludności przekraczajacej100 tys., a są to: Gliwice (196 tys.), Zabrze (188 tys.), Bytom (183 tys.), Bielsko-Biała (175 tys.), Ruda Śląska (143 tys.), Rybnik (141 tys.), Tychy (129 tys.), Dąbrowa Górnicza (128 tys.) i Chorzów (113 tys.).

Dajemy Ci jeszcze więcej możliwości. Jakby tego było mało, na nasze lawety możesz liczyć też w takich miastach, jak Siemianowice Śląskie, Świętochłowice i Pszczyna.

Województwo Śląskie

 

Opinie klientów

„Zajmuję się profesjonalnym handlem samochodów już od wielu lat, ale jeszcze nigdy nie zepsuła mi się laweta w praktycznie ostatnim momencie! Musiałem działać szybko, bo samochód z zagranicy czekał już na mojego klienta. Postawiłem na wynajem lawety w TopRent24. Sprawnie, bezpiecznie i bez zbędnych ceregieli. Polecam!”

„Brałem udział w wypadku (na szczęście to nic poważnego), a mój samochód został uszkodzony. Pomoc drogowa byłaby dopiero za godzinę. Zadzwoniłem do TopRent24 i już po pół godzinie na moje auto czekała podstawiona laweta. Wszystko wyszło bardzo szybko i co najważniejsze dla kierowcy po wypadku – tanio. Dziękuję panowie za uratowanie sytuacji. ”

„Jako właściciel firmy budowlanej muszę dbać o to, by wszelkie materiały budowlane były bezpiecznie przewożone. Zdecydowałem się na wynajem długoterminowy w wypożyczalni lawet TopRent24 i nie żałuję. To wychodzi taniej, niż inwestycja we własne modele. ”

Miasta, w których wypożyczamy i wynajmujemy lawety

Chorzów, Katowice, Ruda Śląska, Bytom, Siemianowice, Świętochłowice, Gliwice, Zabrze, Piekary Śląskie, Tychy, Pszczyna, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec.