wypożyczalnia-wynajem-autolawet-lawet-przyczep-samochodów-chorzów-śląsk

Pomieścisz wszystkich, których kochasz

Przed Tobą podróż z rodziną lub przyjaciółmi i nie wiesz, gdzie ich pomieścić? Spokojnie, dasz radę. Możesz liczyć na nas! Nazywamy się TopRent24 i jesteśmy wypożyczalnią busów z Zabrza. Zapewnimy ci pojazd, który przewiezie wszystkich bez wyjątku! Do wyboru masz trzy długości wynajmu: krótkoterminowy (1-30 dni), średnioterminowy (1-12 miesięcy) lub długoterminowy (1-3 lat). Od Ciebie zależy, jak długo będziesz cieszyć się busem.

Chcemy, byś miał stuprocentową satysfakcję z naszych usług, dlatego staramy się uzupełniać flotę o nowe modele 9-osobowych busów. Wszystko specjalnie dla Ciebie! Aktualne możesz zdecydować się na wynajem np. Opla Vivaro rocznik 2017. To najnowszy model busa tego typu w przedłużonej wersji Extra Long. Może budzić skojarzenia z Renault Trafic.

wypożyczalnia-wynajem-autolawet-lawet-przyczep-samochodów-chorzów-śląsk

wypożyczalnia-wynajem-autolawet-lawet-przyczep-samochodów-chorzów-śląsk

 

Prowadzimy wynajem busów na terenie Zabrza.

Zabrze to miasto na prawach powiatu w południowej Polsce, leżące w województwie śląskim na Wyżynie Śląskiej, w centrum Górnośląskiego Okręgu przemysłowego (GOP). Jest jednym z ośrodków centralnych konurbacji górnośląskiej. W Zabrzu nie sposób się nudzić; koniecznie trzeba wybrać się do przynajmniej jednego z wielu znaczących na Śląsku instytucji kulturalno-rozrywkowych, np. Dom Muzyki i Tańca, Teatr Nowy czy Muzeum Górnictwa Węglowego z Kopalnią Guido oraz Sztolnią i Skansenem Królowa Luiza. Przez miasto przepływają rzeki: Kłodnica i Bytomka.

Zabrze

 

Opinie klientów

„Zrobiłam imprezę-niespodziankę dla mojej mamy na 60 urodziny. Musiałam wynająć busa, by przewieźć ją i resztę naszego rodzeństwa w miejsce wydarzenia. Zadzwoniłam do wypożyczalni TopRent24 i umówiłam się na oglądanie busów. Już po pół godziny miałam decyzję, podpisaną umowę i kluczyki w ręku. Dziękuję za szybkie załatwienie sprawy!”

„Jesteśmy małym zespołem folkowym. Nie stać nas jeszcze na swój bus i autokar, a trafił nam się koncert w dość oddalonym od naszego mieście. Postawiliśmy na wynajem busa w TopRent24 z Zabrza i polecamy tę firmę – pojazd sprawny i schludny, za niewielką cenę, a obsługa uśmiechnięta i pomocna w wyborze.”

 

Miasta, w których wypożyczamy i wynajmujemy busy

Chorzów, Katowice, Ruda Śląska, Bytom, Siemianowice, Świętochłowice, Gliwice, Zabrze, Piekary Śląskie, Tychy, Pszczyna, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec.