wypożyczalnia-wynajem-autolawet-lawet-przyczep-samochodów-chorzów-śląsk

Komfortowy transport minimum sześciu osób?

Od tego jesteśmy my! Nazywamy się TopRent24 i stanowimy profesjonalną wypożyczalnię busów ze Świętochłowic. Dzięki naszym pojazdom wycieczka z całą rodziną staje się możliwa! Do wyboru masz następujące rodzaje wynajmu: krótkoterminowy (1-30 dni), średnioterminowy (1-12 miesięcy) albo długoterminowy (1-3 lat). Sam decydujesz, który będzie Ci najbardziej pasować.

Nasza flota to rozmaite 9-osobowe busy, które są regularnie sprawdzane pod kątem technicznym i estetycznym. Zależy nam na tym, byś był w pełni zadowolony z naszych usług. W tym momencie do Twojej dyspozycji pozostaje np. Opel Vivaro rocznik 2017. To najnowszy model busa tego rodzaju w przedłużonej wersji Extra Long. Bardzo podobny do Renault Trafic.

wypożyczalnia-wynajem-autolawet-lawet-przyczep-samochodów-chorzów-śląsk

wypożyczalnia-wynajem-autolawet-lawet-przyczep-samochodów-chorzów-śląsk

 

Oferujemy wynajem busów na terenie miasta Świętochłowice.

Świętochłowice to miasto na prawach powiatu położone w południowej Polsce, w województwie śląskim, w centrum Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego (GOP). Jest to trzecie najgęściej zaludnione miasto w Polsce. W Świętochłowicach można robić wiele ciekawych rzeczy, np. wybrać się do CKŚ o. Zgoda na wieczór z największymi gwiazdami polskiej sceny kabaretowej, obejrzeć wystawę w Muzeum Powstań Śląskich czy pograć w tenisa na boisku należącym do kompleksu sportowego OSiR „Skałka”. Przez miasto przepływa rzeka Rawa.

Świętochłowice

 

Opinie klientów

„Ja i piątka moich najlepszych przyjaciół chcieliśmy wynająć taniego busa, by wybrać się na koncert naszego ulubionego zespołu. Po szerokim researchu postawiliśmy na TopRent24 i nie żałujemy! Mili ludzie, wygodne busy i co najważniejsze dla nas – przystępne ceny. Jesteśmy na tak!”

„Wpadłam na pomysł, by zorganizować kilku moim podopiecznym z fundacji wycieczkę do pobliskiego miasta. Znajoma z pracy powiedziała, żebym wynajęła busa. I tak natrafiłam na TopRent24. Wycieczka się udała, bo wszystko było załatwione na czas. Polecam!”

 

Miasta, w których wypożyczamy i wynajmujemy busy

Chorzów, Katowice, Ruda Śląska, Bytom, Siemianowice, Świętochłowice, Gliwice, Zabrze, Piekary Śląskie, Tychy, Pszczyna, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec.