wypożyczalnia-wynajem-autolawet-lawet-przyczep-samochodów-chorzów-śląsk

Dziewięć osób w pojeździe? To nie problem!

Mamy na to sprawdzony sposób. Jesteśmy TopRent24 – profesjonalną wypożyczalnią busów z Sosnowca. Dzięki nam zabierzesz ze sobą tyle osób, ile potrzebujesz! W naszej ofercie znajdują się trzy rodzaje wynajmu busów: krótkoterminowy (1-30 dni), średnioterminowy (1-12 miesięcy) albo długoterminowy (1-3 lat). Postaw na ten, który Ci odpowiada.

Mamy na względzie, aby nasza flota 9-osobowych busów wciąż wzbogacała się o nowe modele. Pragniemy, byś nigdy nie wyszedł z naszej firmy rozczarowany. W tym momencie dajemy Ci do dyspozycji np. Opla Vivaro rocznik 2017. To najnowszy model busa tego typu w przedłużonej wersji Extra Long. Jest nieco podobny do Renault Trafic.

wypożyczalnia-wynajem-autolawet-lawet-przyczep-samochodów-chorzów-śląsk

wypożyczalnia-wynajem-autolawet-lawet-przyczep-samochodów-chorzów-śląsk

 

Zajmujemy się wynajmem busów na terenie miasta, jakim jest Sosnowiec.

Sosnowiec to gęsto zaludnione miasto w południowej Polsce, w województwie śląskim. Jest najbardziej znanym miastem Zagłębia Dąbrowskiego – regionu geograficzno-historycznego we wschodniej części Śląska i w Małopolsce. Będąc w Sosnowcu warto wybrać się do takich miejsc umilających czas jak Egzotarium, Muzeum w Sosnowcu, Park Leśna, Teatr Zagłębia, Sosnowieckie Centrum Sztuki oraz kilka stadionów i hal sportowych (np. Stadion Zimowy). Przez miasto przepływa wiele rzek oraz cieków, m.in. Czarna i Biała Przemsza, Brynica, Bobrek czy Jamki.

Sosnowiec

 

Opinie klientów

„Wraz z 6-osobową ekipą znajomych wybierałam się na Opener’a w pobliskiej Gdyni. Niestety nie mieliśmy nawet 2 samochodów (mało kierowców w ekipie), więc trzeba było wypożyczyć coś większego. Zdecydowaliśmy się na wynajem busa w TopRent24 (znaleźliśmy ich w Sieci). Przystępne ceny, fajna obsługa, ogólnie jak najbardziej polecam!”

„Limuzyna na wieczorze kawalerskim? Nuda! Postanowiłem, że zorganizuję wieczór w stylu hippisowskim. Idealnym transportem jest w tym przypadku bus! Skontaktowałem się z TopRent24 i już na drugi dzień trzymałem kluczyki w ręce do Opla Vivaro. Wygodny bus w super cenie – polecam nie tylko na imprezy.”

 

Miasta, w których wypożyczamy i wynajmujemy busy

Chorzów, Katowice, Ruda Śląska, Bytom, Siemianowice, Świętochłowice, Gliwice, Zabrze, Piekary Śląskie, Tychy, Pszczyna, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec.