wypożyczalnia-wynajem-autolawet-lawet-przyczep-samochodów-chorzów-śląsk

Więcej znaczy lepiej!

Masz w planach wyjazd z większą liczbą osób, np. paczką przyjaciół? Doskonale – chętnie przyczynimy się do jego realizacji! Mamy na myśli wynajem busów w naszej wypożyczalni z Siemianowic. Nie musisz już szykować wypadu za miasto na dwa samochody! Oferujemy różne długości wynajmu: krótkoterminowy (1-30 dni), średnioterminowy (1-12 miesięcy) lub długoterminowy (1-3 lat). Nasze busy dą do Twojej dyspozycji.

W naszej flocie znajdziesz aż 9-osobowe busy, które spełniają warunki sprawności, bezpieczeństwa oraz komfortu jazdy. Robimy wszystko, co w naszej mocy, by nasze motoryzacyjne zasoby powiększały się o kolejne busy, które Cię zadowolą. W tym momencie możesz wybrać wynajem np. Opla Vivaro rocznik 2017. To najnowszy model busa tego typu w przedłużonej wersji Extra Long. Przypomina Renault Trafic.

wypożyczalnia-wynajem-autolawet-lawet-przyczep-samochodów-chorzów-śląsk

wypożyczalnia-wynajem-autolawet-lawet-przyczep-samochodów-chorzów-śląsk

 

Nasza wypożyczalnia busów znajduje się w Siemianowicach.

Siemianowice Śląskie to miasto na prawach powiatu ulokowane w południowej Polsce, w województwie śląskim, w centrum Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego (GOP). W mieście znajduje się wiele zabytków, ośrodków sportowych i kulturalnych, do których warto się wybrać np. Pałac w Siemianowicach (jeden z największych pałaców w Polsce i największy na terenie województwa śląskiego), Muzeum Miejskie, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji „Pszczelnik” czy Park Śląski (dostęp od strony Bytkowa). Siemianowice graniczą z Katowicami, Chorzowem, Czeladzią, Piekarami Śląskimi i Wojkowicami.

Siemianowice Śląskie

 

Opinie klientów

„Polecam wynajem busa, jeśli chcesz wybrać się z ekipą na wycieczkę i przy tym nie zrujnować portfela. Wraz z żoną i częścią rodziny w podobnym wieku urządziliśmy sobie wyjazd do Wrocławia. Było bardzo miło – również dzięki transportowi od TopRent24.”

„Przeprowadzałam się do mieszkania w pobliskiej dzielnicy, ale nie potrzebowałam ogromnego vana – większość rzeczy zostawiłam w „starym” mieszkaniu. Bus, który wynajęłam w wypożyczalni TopRent24 z Siemianowic spełnił moje oczekiwania. Pomieścił wszystko jak należy i w dodatku był tani. Polecam!”

 

Miasta, w których wypożyczamy i wynajmujemy busy

Chorzów, Katowice, Ruda Śląska, Bytom, Siemianowice, Świętochłowice, Gliwice, Zabrze, Piekary Śląskie, Tychy, Pszczyna, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec.