wypożyczalnia-wynajem-autolawet-lawet-przyczep-samochodów-chorzów-śląsk

Sprawdzony wynajem busów w Rudzie Śląskiej?

Tylko z TopRent24! Jesteśmy fachową wypożyczalnią busów z Rudy Śląskiej. Dzięki nam możesz spokojnie przewieźć swoją rodzinę lub paczkę przyjaciół w komplecie! Dostępne są u nas trzy rodzaje wynajmu: krótkoterminowy (1-30 dni), średnioterminowy (1-12 miesięcy) lub długoterminowy (1-3 lat). Wybierz ten, który najbardziej Ci odpowiada.

Staramy się jak najmocniej, by nasza flota 9-osobowych busów powiększała się o kolejne doskonałe modele. Zależy nam, byś opuścił naszą wypożyczalnię w pełni usatysfakcjonowany! W tym momencie możesz wynająć np. Opla Vivaro rocznik 2017. To najnowszy model busa tego rodzaju w przedłużonej wersji Extra Long. Przypomina nieco Renault Trafic.

wypożyczalnia-wynajem-autolawet-lawet-przyczep-samochodów-chorzów-śląsk

wypożyczalnia-wynajem-autolawet-lawet-przyczep-samochodów-chorzów-śląsk

 

Zajmujemy się wynajmem busów w mieście, jakim jest Ruda Śląska.

Ruda Śląska to miasto umiejscowione w południowej Polsce, w województwie śląskim, w centrum Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego (GOP). Jest także jednym z głównych ośrodków konurbacji górnośląskiej. Ruda Śląska ma dosyć interesującą historię – powstała z połączenia dwóch miast: Rudy i Nowego Bytomia (które teraz są dzielnicami, podobnie jak 9 pozostałych będących niegdyś odrębnymi miejscowościami). W Rudzie Śląskiej nie sposób się nudzić – można wybrać się na zakupy do centrum handlowego Plaza, na seans do Cinema City lub popływać w parku wodnym Aquadrom.

Ruda Śląska

 

Opinie klientów

„Wybieraliśmy się z przyjaciółmi za granicę, by obejrzeć znane przedstawienie. Potrzebowaliśmy taniego transportu – samolot i autokar odpadały, bo za drogie. Kumpel wymyślił, by złożyć się na wynajem busa – i tak znaleźliśmy TopRent24. Tanio, szybko i bezproblemowo!”

„Rodzinne wakacje pod namiotami? Świetny pomysł, ale zapomnieliśmy o wykonaniu, a konkretniej o przewozie wszystkich majdanów. Zmotoryzowani za bardzo nie jesteśmy, a przewieźć 15 osób to nie lada wyczyn… Na szczęście wpadłem na to, by wynająć 2 busy w TopRent24. To była świetna podróż!”

 

Miasta, w których wypożyczamy i wynajmujemy busy

Chorzów, Katowice, Ruda Śląska, Bytom, Siemianowice, Świętochłowice, Gliwice, Zabrze, Piekary Śląskie, Tychy, Pszczyna, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec.