wypożyczalnia-wynajem-autolawet-lawet-przyczep-samochodów-chorzów-śląsk

Pięcioosobowy samochód to za mało?

Mamy na to rozwiązanie! Jesteśmy doświadczoną wypożyczalnią busów z Katowic. Wiemy, jakiego pojazdu potrzebujesz i na pewno mamy go w swojej ofercie! Dostępne są u nas trzy rodzaje wynajmu busów: krótkoterminowy (1-30 dni), średnioterminowy (1-12 miesięcy) albo długoterminowy (1-3 lat). Sam oceń, który będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni.

Staramy się regularnie i z największą dokładnością w wyborze modeli powiększać swoją flotę 9-osobowych busów. Zależy nam, byś wyszedł od nas z uśmiechem na twarzy i kluczykami do wymarzonego samochodu w ręce. Być może będzie nim np. Opel Vivaro rocznik 2017. To najnowszy model busa tego rodzaju pojazdu w przedłużonej wersji Extra Long. Przypomina nieco Renault Trafic.

wypożyczalnia-wynajem-autolawet-lawet-przyczep-samochodów-chorzów-śląsk

wypożyczalnia-wynajem-autolawet-lawet-przyczep-samochodów-chorzów-śląsk

 

Wynajem busów prowadzimy także na terenie Katowic.

Katowice to miasto na prawach powiatu leżące w centrum Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego (GOP). Jest stolicą województwa śląskiego i jego najważniejszym miastem pod względem ekonomicznym, kulturalnym czy edukacyjnym. Będąc w Katowicach, koniecznie trzeba wybrać się na łyżwy, kabaret lub koncert do Spodka, spektakl do Teatru Śląskiego lub spacer do Strefy Kultury. Przez miasto przepływa rzeka Rawa (warto przejść się też wzdłuż Bulwarów Rawy na Zawodziu), a deptak na ulicy 3 Maja jest najpopularniejszą ulicą handlową w mieście.

Katowice

 

Opinie klientów

„Wybierałam się z grupą najbliższych przyjaciół na zwiedzanie do Berlina. Loty za drogie, wyjazdy autokarem w nieodpowiednim terminie, więc co tu zrobić? Przejrzeliśmy internet i znaleźliśmy TopRent24. Wynajem busa do podziału wychodził naprawdę tanio, a komfort jazdy tylko z przyjaciółmi, kiedy chcę i o której chcę – bezcenny. Polecam wszystkim takie rozwiązanie!”

„Moja przyjaciółka obchodziła 30. urodziny. Wiedziałam, że zwykła impreza w klubie w jej przypadku nie wystarczy, więc wraz z innymi gośćmi postawiłam na busa z wypożyczalni busów z Katowic – TopRent24. Zrobiłyśmy rundę po mieście, bawiąc się niesamowicie!”

 

Miasta, w których wypożyczamy i wynajmujemy busy

Chorzów, Katowice, Ruda Śląska, Bytom, Siemianowice, Świętochłowice, Gliwice, Zabrze, Piekary Śląskie, Tychy, Pszczyna, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec.