wypożyczalnia-wynajem-autolawet-lawet-przyczep-samochodów-chorzów-śląsk

Busem przez świat!

I to najlepiej z naszej wypożyczalni! Nazywamy się TopRent24 i zajmujemy się profesjonalnym wynajmem busów w Gliwicach. Dzięki nam pomieścisz wszystko i wszystkich! Do Twojej dyspozycji są aż trzy rodzaje wynajmu busów: krótkoterminowy (1-30 dni), średnioterminowy (1-12 miesięcy) bądź długoterminowy (1-3 lat). Wybierz ten, który najbardziej Ci pasuje i nie przepłacaj!

Robimy wszystko, co w naszej mocy, by nasza flota 9-osobowych busów regularnie powiększała się o nowe samochody. Pragniemy, aby wybrany przez Ciebie model w 100% spełnił Twoje wymogi i Cię usatysfakcjonował. Aktualnie możesz postawić na wynajem np. Opla Vivaro rocznik 2017. To najnowszy model busa tego typu w przedłużonej wersji Extra Long. Jest całkiem podobny do Renault Trafic.

wypożyczalnia-wynajem-autolawet-lawet-przyczep-samochodów-chorzów-śląsk

wypożyczalnia-wynajem-autolawet-lawet-przyczep-samochodów-chorzów-śląsk

 

Jesteśmy wypożyczalnią busów działającą na terenie Gliwic.

Gliwice to miasto na prawach powiatu ulokowane w południowej Polsce, na Górnym Śląsku, na Wyżynie Śląskiej, w centrum Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego (GOP). To jedno z największych w Polsce i najbardziej zaludnionych na Śląsku miast – także z racji dobrze rozwiniętego rynku pracy. W Gliwicach znajduje się wiele miejsc związanych z szeroko pojętą kulturą: Gliwicki Teatr Muzyczny, Teatr Miejski, kina, muzea oraz liczne galerie. W Gliwicach ulokowane są także główne wydziały Politechniki Śląskiej.

Gliwice

 

Opinie klientów

„Razem ze znajomymi (łącznie 8 osób) wybieraliśmy się na festiwal muzyczny do Krakowa. Mieliśmy problem z transportem – w ekipie nie mamy nawet jednego samochodu… Postawiliśmy na wynajem busa w TopRent24, których znaleźliśmy w Google. Bus wygodny i schludny, cena – rozsądna, trasa – pełna śmiechu!”

„Moja grupa z roku organizowała główną część korowodu studenckiego z okazji Juwenaliów Śląskich. Nasz motyw przewodni? Hipisi! Mieliśmy stroje, fryzury i makijaże, ale brakowało jeszcze jednego – party busa! Wraz z uczelnią wybraliśmy model z TopRent24. Dzięki za dostarczenie nam fajnych wspomnień!”

 

Miasta, w których wypożyczamy i wynajmujemy busy

Chorzów, Katowice, Ruda Śląska, Bytom, Siemianowice, Świętochłowice, Gliwice, Zabrze, Piekary Śląskie, Tychy, Pszczyna, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec.