wypożyczalnia-wynajem-autolawet-lawet-przyczep-samochodów-chorzów-śląsk

Najlepszy przewóz dla większej liczby osób?

Tylko z TopRent24! Jesteśmy profesjonalną wypożyczalnią busów z Chorzowa. Z nami Ty i Twoja ekipa wyruszycie, gdzie tylko chcecie! Oferujemy trzy rodzaje wynajmu busów: krótkoterminowy (1-30 dni), średnioterminowy (1-12 miesięcy) albo długoterminowy (1-3 lat). Możesz dopasować swoje plany do jednego z nich – bez pośpiechu!

Robimy to, co w miarę możliwości, by nasza flota 9-osobowych busów stale się powiększała. Mamy nadzieję, że w ten sposób będziesz z niej w pełni usatysfakcjonowany. W tym momencie znajduje się w niej np. Opla Vivaro rocznik 2017. To najnowszy model busa tego rodzaju w przedłużonej wersji Extra Long. Bardzo podobny do Renault Trafic.

wypożyczalnia-wynajem-autolawet-lawet-przyczep-samochodów-chorzów-śląsk

wypożyczalnia-wynajem-autolawet-lawet-przyczep-samochodów-chorzów-śląsk

 

Nasza wypożyczalnia busów znajduje się w centrum miasta, jakim jest Chorzów.

Chorzów to miasto na prawach powiatu w południowej Polsce, w województwie śląskim, położone na Górnym Śląsku, w centrum Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego (GOP). Odgrywa istotną rolę w postrzeganiu tego regionu, ponieważ jest jednym z głównych ośrodków kulturalnych, rozrywkowych i sportowych na Śląsku. Świadczą o tym takie miejsca jak cały Park Śląski – największy teren zielony w Europie, Teatr Rozrywki czy Stadion Śląski. Przez miasto przepływa rzeka Rawa. Warta uwagi jest także ulica Wolności – najważniejszy deptak w mieście, przez który przejeżdżają tramwaje.

Chorzów

 

Opinie klientów

„Razem z 7-osobową grupą przyjaciół wybieraliśmy się na koncert Rihanny w innym mieście. A co z transportem? Pociąg wychodził za drogo i zbyt długo jeśli chodzi o jazdę, więc wynajęliśmy na przytulnego busa w TopRent24. Polecamy – na spółkę nie wyszło wcale drogo, a atmosfera w podróży znacznie przyjemniejsza.”

„Najlepszy kumpel się żeni, więc co było moim głównym obowiązkiem jako świadek? Zorganizowanie kawalerskiego! Zależało nam na wygodnym transporcie po całym mieście. Limuzyny nie chcieliśmy, bo to nie w naszym stylu, więc postawiliśmy na busa z TopRent24. Imprezowy bus? Owszem! Bawiliśmy się niesamowicie!”

 

Miasta, w których wypożyczamy i wynajmujemy busy

Chorzów, Katowice, Ruda Śląska, Bytom, Siemianowice, Świętochłowice, Gliwice, Zabrze, Piekary Śląskie, Tychy, Pszczyna, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec.