wypożyczalnia-wynajem-autolawet-lawet-przyczep-samochodów-chorzów-śląsk

Przejazd dla rodziny i paczki przyjaciół

Szykuje Ci się wyjazd z większą liczbą osób? Żaden problem. Postaw na wynajem busów w naszej wypożyczalni z Bytomia. Dzięki nam możesz spokojnie przewieźć całą ekipę w jednym pojeździe! Do wyboru dajemy Ci trzy długości wynajmu: krótkoterminowy (1-30 dni), średnioterminowy (1-12 miesięcy) lub długoterminowy (1-3 lat). Sam wybierz ten, który najbardziej Ci pasuje.

Dokładamy wszelkich starań, by nasza flota 9-osobowych busów powiększała się o kolejne busy warte uwagi. Naszym priorytetem jest Twoje zadowolenie z naszych pojazdów! W tym momencie możesz wybrać wynajem np. Opla Vivaro rocznik 2017. To najnowszy model busa tego typu w przedłużonej wersji Extra Long. Przypomina trochę Renault Trafic.

wypożyczalnia-wynajem-autolawet-lawet-przyczep-samochodów-chorzów-śląsk

wypożyczalnia-wynajem-autolawet-lawet-przyczep-samochodów-chorzów-śląsk

 

Prowadzimy działalność jako wypożyczalnia busów w mieście takim jak Bytom.

Bytom to miasto na prawach powiatu, umiejscowione w południowej Polsce, na Górnym Śląsku, na Wyżynie Śląskiej, w centrum konurbacji górnośląskiej. To miasto o wielu ciekawych wydarzeniach i miejscach rozrywkowo-kulturowych; odbywają się w nim cykliczne imprezy, np. Bytomska Noc Świętojańska czy Festiwal Teatralny Teatromania. Będąc w Bytomiu, warto wybrać się do Opery Śląskiej oraz Muzeum Górnośląskiego wraz z klubem Museum Music Republic. Można także pójść na spacer wzdłuż akwenu wodnego Żabie Doły. Miasto graniczy m.in. z Chorzowem, Zabrzem, Rudą Śląską i Tarnowskimi Górami.

Bytom

 

Opinie klientów

„Weekendowy wyjazd za granicę z kumplami? Jasne! Niestety ceny biletów na bus oraz samolot były w tamtym okresie horrendalne. O wiele taniej wyszedł nam wynajem busa. Kameralnie, bez innych podróżników, szybko i wesoło. Bardzo polecam TopRent24!”

„Jesteśmy małym zespołem rockowym. Nasz bus zepsuł się w ostatnim momencie, a musieliśmy się przecież przetransportować z naszym bagażem… Nasz manager wynajął busa w TopRent24 z Bytomia. Bardzo fajny, wygodny pojazd, a co najważniejsze – nie musieliśmy długo na niego czekać.”

 

Miasta, w których wypożyczamy i wynajmujemy busy

Chorzów, Katowice, Ruda Śląska, Bytom, Siemianowice, Świętochłowice, Gliwice, Zabrze, Piekary Śląskie, Tychy, Pszczyna, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec.