wypożyczalnia-wynajem-autolawet-lawet-przyczep-samochodów-chorzów-śląsk

Im więcej, tym lepiej!

Organizujesz wycieczkę za miasto dla siebie i grona swoich znajomych? A może poszukujesz większego transportu na koncert, by paliwo po podziale wyszło taniej? Nic prostszego! Jesteśmy wypożyczalnią busów znajdującą się na Śląsku. Nazywamy się TopRent24 i zajmujemy się wynajmem busów mieszczących maksymalnie 9 osób.

Dajemy Ci swobodę korzystania z naszej floty, tzn. do wyboru masz 3 rodzaje wynajmu: krótkoterminowy (1-30 dni), średnioterminowy (1-12 miesięcy) lub długoterminowy (1-3 lat). Formalności załatwiamy bez zbędnego przedłużania. Możesz też w każdej chwili przedłużyć wynajem naszego busa, jeśli tylko tego potrzebujesz.

Aby w pełni spełnić Twoje potrzeby dotyczące komfortowego i bezpiecznego podróżowania busami, staramy się regularnie uzupełniać flotę o coraz to nowsze modele busów. Aktualnie znajdziesz w niej np. Opla Vivaro rocznik 2017. To Najnowszy model 9-osobowego busa w przedłużonej wersji Extra Long. Bardzo podobny do Renault Trafic.

wypożyczalnia-wynajem-autolawet-lawet-przyczep-samochodów-chorzów-śląsk

wypożyczalnia-wynajem-autolawet-lawet-przyczep-samochodów-chorzów-śląsk

 

TopRent24 zapewni Ci najwygodniejszy wynajem busów i to na terenie całego Śląska. Co to oznacza?

Obsługujemy cały Śląsk, który składa się z 36 powiatów – 17 ziemskich i 19 grodzkich. Prócz tego na jego terenie można zauważyć aż 167 gmin: 49 miejskich, 22 – miejsko-wiejskich i 96 wiejskich. Co ciekawe, 71 miejscowości ma prawa miejskie.

Największe miasta, w których można spotkać nasze busy, to: Katowice (309 tys. mieszkańców), Częstochowa (240 tys. mieszkańców) i Sosnowiec (221 tys. mieszkańców). Do grupy miast o liczbie ludności powyżej 100 tys., które mogą liczyć na nasze samochody, należą także: Częstochowa (240 tys.), Sosnowiec (221 tys.), Gliwice (196 tys.), Zabrze (188 tys.), Bytom (183 tys.), Bielsko-Biała (175 tys.), Ruda Śląska (143 tys.), Rybnik (141 tys.), Tychy (129 tys.), Dąbrowa Górnicza (128 tys.) i Chorzów (113 tys.).

To jeszcze nie wszystko. Naszego busa możesz wynająć także w takich miastach, jak Siemianowice Śląskie, Świętochłowice i Pszczyna.

Województwo Śląskie

 

Opinie klientów

„Wybieraliśmy się całą paczką na imprezę w plenerze. Wiadomo, że w takim miejscu mógłby być problem z taksówką, więc woleliśmy uniknąć tego problemu. Zdecydowaliśmy się na wynajem busa w TopRent24, wybraliśmy kierowcę i ruszyliśmy! Zabawa była świetna, a powrót do domu – niestresujący. Dzięki, TopRent24!”

„Organizowałam wieczór panieński dla mojej najlepszej przyjaciółki. Wiedziałam, że w przypadku Kasi limuzyna nie przejdzie, poza tym jechałyśmy do miasta oddalonego od naszego o ok.70 km. Wypożyczyłam busa (akurat była nas dziewiątka), w którym podróż przebiegła szybko, wygodnie i w miłej atmosferze. Kaśka na pewno zapamięta tę noc na długo! ”

„Co robisz, gdy Twój muzyczny idol zagra w Polsce, a Ty nie masz znajomych, którzy chcieliby pojechać na koncert z Tobą? Kierujesz się do wypożyczalni busów TopRent24, wystawiasz ogłoszenie o 8 wolnych miejscach w samochodzie, zbierasz ekipę i jedziesz! To był świetny pomysł. Nie dość, że mogłem zobaczyć swojego idola na żywo, to jeszcze poznałem wiele ciekawych osób. Podróże zbliżają!”

 

Miasta, w których wypożyczamy i wynajmujemy busy

Chorzów, Katowice, Ruda Śląska, Bytom, Siemianowice, Świętochłowice, Gliwice, Zabrze, Piekary Śląskie, Tychy, Pszczyna, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec.