Usługi transportowe

Musisz przetransportować swój uszkodzony samochód, skuter, a może niedawno zakupiony za granicą quad? Załatw to szybko i bezboleśnie. Postaw na TopRent24! Proponujemy wysokiej jakości usługi transportowe w Zabrzu. Nasza specjalność to transport pojazdów, samochodów i towaru w różnych ilościach. Nasza flota pojazdów zachwyci Cię swoją różnorodnością. Jest znakomicie wyposażona w samochody osobowe i dostawcze, lawety, autolawety oraz przyczepy. Dobieramy modele w ten sposób, by były zróżnicowane w kwestii maksymalnej nośności – dla każdego coś dobrego. Dajemy gwarancję, że Twój pojazd lub towar będzie maksymalnie bezpieczny w trakcie przejazdu.

Nie świadczylibyśmy usług tak wysokiej jakości, gdyby nie fachowy i odpowiedzialny personel. Znamy się na swojej pracy nie od dziś, więc wybierasz oświadczoną firmę, a nie początkującego amatora w tej dziedzinie. Chętnie pomożemy Ci w doborze odpowiedniego pojazdu, dlatego jeżeli masz jakieś pytania, śmiało nam je zadaj.

wypożyczalnia-wynajem-autolawet-lawet-przyczep-samochodów-chorzów-śląsk

 

Swoje usługi transportowe świadczymy na terenie miasta Zabrze.

Zabrze jest miastem na prawach powiatu umiejscowionym w południowej Polsce, w województwie śląskim, nad rzeką Kłodnicą, w centrum Górnośląskiego Okręgu przemysłowego (GOP). Jest również jednym z centralnych ośrodków konurbacji górnośląskiej. Zabrze to gwarancja świetnej zabawy i rozrywki dla całej rodziny: Dom Muzyki i Tańca, Teatr Nowy, Muzeum Górnictwa Węglowego z Kopalnią Guido i Sztolnią Królowa Luiza oraz kino Roma – najstarsze na Śląsku.

Zabrze

 

Opinie klientów

„Musiałem przewieźć swoje auto ściągnięte z Niemiec. Z pomoc przyszła wypożyczalnia lawet TopRent24, która świadczy też usługi transportowe w Zabrzu. Uprzejma obsługa, bezpieczna laweta i cena, która nie zwaliła mnie z nóg – tak w skrócie mógłbym opisać tę firmę. Polecam!”

„Ostatnia dostawa artykułów spożywczych nie zmieściła się do bagażnika mojego samochodu, więc musiałem wymyślić nowe rozwiązanie. Postawiłem na usługi transportowe w TopRent24 z Zabrza. Pakowny bus pomieścił wszystkie owoce, warzywa i nabiał. Dziękuję bardzo za pomoc!”

 

Miasta, w których świadczymy usługi transportowe

Chorzów, Katowice, Ruda Śląska, Bytom, Siemianowice, Świętochłowice, Gliwice, Zabrze, Piekary Śląskie, Tychy, Pszczyna, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec.