Profesjonalne usługi transportowe w Siemianowice.

Witamy Cię serdecznie w TopRent24 – doświadczonej firmie oferującej usługi transportowe w Świętochłowicach. Dzięki nam transport pojazdów, samochodów czy towaru przebiegnie szybko, sprawnie i bezpiecznie. Przekonaj się na własnej skórze (a raczej załadunku)!

Aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, do przewozu wykorzystujemy wszystkie dostępne pojazdy: samochody, lawety, autolawety oraz przyczepy. Staramy się, by każdy pojazd charakteryzował się różnymi parametrami, w tym maksymalną nośnością – abyś po prostu miał wybór. Nie martw się – zawsze przykładamy wagę do bezpieczeństwo transportowanego załadunku i tym samym dokładnie go ochraniamy na czas przejazdu. Możesz także liczyć na naszą fachową wiedzę, którą regularnie uzupełniamy – specjalnie dla Ciebie. Z chęcią udzielimy Ci szczegółów na temat naszej oferty oraz odpowiemy na pytania.

wypożyczalnia-wynajem-autolawet-lawet-przyczep-samochodów-chorzów-śląsk

 

Swoje usługi transportowe świadczymy w Świętochłowicach.

Świętochłowice to miasto na prawach powiatu ulokowane w województwie śląskim, w południowej części Wyżyny Śląskiej – Wyżynie Katowickiej, w centrum Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego (GOP). Stanowi trzecie najgęściej zaludnione miasto w Polsce. Świętochłowice jest miejscem oferującym mieszkańcom i turystom wiele rozrywek kulturalnych oraz sportowych, np. wieczory kabaretowe na Zgodzie, muzyczne festiwale, m.in. Międzynarodowy Festiwal Polki organizowany co roku na Skałce, a skoro już tam jesteśmy, to warto wspomnieć o boiskach i kortach w kompleksie sportowym OSiR „Skałka”. Przez miasto przepływa rzeka Rawa.

Świętochłowice

 

Opinie klientów

„Ostatnio ktoś wjechał mi pechowo w przód mojego Audi. Musiałem odholować samochód do najbliższego mechanika. Jeden telefon do TopRent24 (korzystałem z ich usług już wcześniej apropos wynajmu samochodu) i sprawa załatwiona!”

„Na gwałt potrzebowałem dłużycy, by przewieźć sporej ilości towar budowlany (prawie 4 tony…). Kierownik budowy polecił mi firmę oferującą usługi transportowe w Świętochłowicach – TopRent24. Dłużyca pojawiła się w mojej firmie bardzo szybko. Dziękuję za pomoc!”

 

Miasta, w których świadczymy usługi transportowe

Chorzów, Katowice, Ruda Śląska, Bytom, Siemianowice, Świętochłowice, Gliwice, Zabrze, Piekary Śląskie, Tychy, Pszczyna, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec.