Usługi transportowe

Potrzebujesz przewieźć swój motocykl, a może prowadzisz firmę z branży przemysłu i potrzebujesz transportu jakiejś maszyny? Jesteśmy po to, aby Ci pomóc! Nazywamy się TopRent24 – proponujemy fachowe usługi transportowe w Sosnowcu. Zajmujemy się transportem różnych pojazdów, samochodów, a nawet towaru – bez większych ograniczeń.

Do przewozu Twoich pojazdów używamy całej naszej floty: samochodów, lawet autolawet i przyczep. Podczas jej uzupełniania zwracamy uwagę na to, by była zróżnicowana pod względem maksymalnego udźwigu. Pragniemy, by nasze pojazdy były proste w obsłudze i usprawniały dalszą pracę. Każdą transportowaną rzecz odpowiednio przygotowujemy i ochraniamy, żeby zapewnić Cię o naszym bezpiecznym działaniu.

Transportem pojazdów i towaru w Sosnowcu zajmują się nasi doświadczeni pracownicy, dla których nie jest to żadna nowość. Nie musisz się zatem obawiać – samochód czy inny pojazd bądź rzecz powierzyłeś solidnym fachowcom! Potrzebujesz porady co do właściwej usługi? Z chęcią podzielimy się z Tobą naszą wiedzą.

wypożyczalnia-wynajem-autolawet-lawet-przyczep-samochodów-chorzów-śląsk

 

Usługi transportowe prowadzimy na terenie Sosnowca.

Sosnowiec to miasto z jedną z największych gęstości zaludnienia regionie, które jest zlokalizowane na południu Polski, w województwie śląskim. Jest też centralnym miastem Zagłębia Dąbrowskiego – krainy geograficzo-historycznej na pograniczu Śląska i Małopolski. Każdy turysta powinien odwiedzić takie miejsca jak Egzotarium, Park Leśna, Teatr Zagłębia, Sosnowieckie Centrum Sztuki czy liczne stadiony i hale widowiskowo-sportowe. Sosnowiec graniczy m.in. z Katowicami, Sławkowem, Jaworznem i Dąbrową Górniczą.

Katowice

 

Opinie klientów

„Ostatnio zderzyłem się (na szczęście niegroźnie) z innym autem i musiałem wynająć lawetę, by zajęła się transportem mojego samochodu do mechanika. Skorzystałem z usług TopRent24 – pomoc przyszła w try miga, a za całość zapłaciłem naprawdę mało.”

„Przewiezienie ponad 3 ton materiałów budowlanych wszelakiej maści? Co to dla TopRent! Skorzystałam z ich usług transportowych na terenie Sosnowca i naprawdę było warto. Przemiła obsługa, konkurencyjne ceny i szybkie działanie – to lubię!”

 

Miasta, w których świadczymy usługi transportowe

Zmieścisz więcej niż sądzisz!

Witaj w TopRent24! Jesteśmy fachową wypożyczalnią przyczep z Bytomia. Nie musisz już wykreślać kolejnych punktów ze swojej listy rzeczy do spakowania. Dzięki naszym przyczepom przetransportujesz wszystko, czego akurat potrzebujesz!

Możesz zdecydować się na jeden z trzech typów wynajmu przyczep: krótkoterminowy (1-30 dni), średnioterminowy (1-12 miesięcy) albo długoterminowy (1-3 lat). Nie musisz ograniczać się też do konkretnej przyczepy – do Twojej dyspozycji pozostaje wiele rodzajów przyczep do różnych celów: z plandeką, jednoosiowe, dwuosiowe, do motoru lub quada, a także przyczepy reklamowe, które pomogą Ci wypromować Twoją firmę. Dbamy o to, by nasze przyczepy były bezpieczne i pojemne, słowem: spełniały Twoje oczekiwania.

wypożyczalnia-wynajem-lawet-przyczep-samochodów-chorzów-śląsk

wypożyczalnia-wynajem-autolawet-lawet-przyczep-samochodów-chorzów-śląsk

 

Zajmujemy się wynajmem przyczep w Bytomiu.

Bytom to miasto na prawach powiatu, położone w południowej Polsce, na Górnym Śląsku, na Wyżynie Śląskiej, w centrum Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego (GOP). Stanowi znaczące miejsce w regionie pod względem kulturalnym; odbywają się w nim znane cykliczne wydarzenia, np. Bytomska Noc Świętojańska czy Poetycki Konkurs im. Stanisława Horaka. W Bytomiu znajduje się także Opera Śląska oraz Muzeum Górnośląskie z pubem Museum Music Republic. Miasto graniczy m.in. z Chorzowem, Zabrzem, Rudą Śląską, Świętochłowicami i Tarnowskimi Górami.

Bytom

 

Opinie klientów

„Potrzebowaliśmy kilku dodatkowych przyczep na plac budowy w Bytomiu, ponieważ mieliśmy do przetransportowania masę materiałów (już nie pamiętam dokładnie, ile). Z pomocą przyszła wypożyczalnia przyczep TopRent24. Umówiliśmy się, zapłaciliśmy naprawdę mało. Szybko i sprawnie. Oby więcej takich partnerów w biznesie!”

„Najprostszy sposób na przewózkę rowerów dla pięcioosobowej rodziny? Przyczepa z TopRent24! Nie było żadnych problemów z wynajmem w terminie, który nam pasował. Panowie byli bardzo mili i pomocni. Co dla nas ważne, cena nie zrujnowała domowego budżetu. A wycieczka była bardzo udana.”

 

Miasta, w których świadczymy usługi transportowe

Chorzów, Katowice, Ruda Śląska, Bytom, Siemianowice, Świętochłowice, Gliwice, Zabrze, Piekary Śląskie, Tychy, Pszczyna, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec.