Witaj w firmie oferującej usługi transportowe w Siemianowice.

Twój quad lekko się popsuł i musisz go przewieźć do mechanika, a może to nadszarpnięty samochód potrzebuje transportu do naprawy? Możesz na nas liczyć! Jesteśmy TopRent24 i oferujemy Ci profesjonalne usługi transportowe w Siemianowicach. Zajmujemy się transportem różnych pojazdów, samochodów, a nawet towaru – w przypadku firm z różnych branż.

Aby zapewnić Ci maksymalne zadowolenie z usługi, w transporcie korzystamy z całej naszej floty: samochodów, przyczep, lawet oraz autolawet. Chcemy dać Ci wybór największy spośród konkurencji, dlatego jest świetnie zróżnicowana pod kątem maksymalnego udźwigu. Zobaczysz, że dzięki naszemu transportowi zaoszczędzisz sporo czasu i załatwisz wszystkie swoje sprawy. Nie martw się – każdą transportowaną rzecz odpowiednio przygotowujemy i ochraniamy, żeby zapewnić jej najwyższy stopień bezpieczeństwa. Zajmują się tym nasi fachowi pracownicy z wieloletnim doświadczeniem i ogromną wiedzą.

wypożyczalnia-wynajem-autolawet-lawet-przyczep-samochodów-chorzów-śląsk

 

Nasze usługi transportowe świadczymy na terenie Siemianowic Śląskich.

Siemianowice Śląskie to miasto położone w południowej Polsce, na Górnym Śląsku, w centrum Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego (GOP). Jest jednym z ośrodków centralnych konurbacji górnośląskiej.Znajduje się tam wiele zabytków oraz centrów sportowych i kulturalnych, m.in. Pałac w Siemianowicach (jeden z większych pałaców w Polsce i największy na Śląsku), Pałac w Michałkowicach czy Muzeum Miejskie. Siemianowice (dzielnica Bytków) ma świetny dostęp do Parku Śląskiego. Przez miasto przepływa rzeka Brynica oraz kilka mniejszych rzek.

Siemianowice

 

Opinie klientów

„Miałem ostatnio małą stłuczkę, ale samochód wymagał rekonwalescencji u mechanika. Pilnie (i najlepiej tanio – mechanik też kosztuje) potrzebowałem lawety, by zajęła się transportem mojego auta. Wybrałem TopRent24 – i nie żałuję, bo pomoc przyszła szybko, a za lawetę zapłaciłem niewiele.”

„Z usług TopRent24 korzystam już od wielu lat i ani mi się śni przestać – już dawno przestałem myśleć o kupnie lawet i przyczep do mojej firmy. Personel z wiedzą i poczuciem humoru, atrakcyjne ceny i szybkie działanie – taki powinien być biznes!”

 

Miasta, w których świadczymy usługi transportowe

Chorzów, Katowice, Ruda Śląska, Bytom, Siemianowice, Świętochłowice, Gliwice, Zabrze, Piekary Śląskie, Tychy, Pszczyna, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec.