Witaj w TopRent24 – doświadczonej firmie oferującej usługi transportowe w Chorzowie.

Potrzebujesz przetransportować swojego quada, a może jesteś rolnikiem i chcesz przewieźć maszynę do pracy na polu w inne miejsce? Od tego masz nas! Nazywamy się TopRent24 i świadczymy profesjonalne usługi transportowe w Rudzie Śląskiej. Zajmujemy się transportem pojazdów, samochodów, a nawet towaru – sam zdecyduj, czego oczekujesz.

Do transportu Twoich rzeczy wykorzystujemy całą flotę: samochody osobowe i dostawcze, lawety, autolawety oraz przyczepy. Staramy się regularnie ją poszerzać o coraz to nowsze pojazdy i nośniki. Zwracamy uwagę, by flota była zróżnicowana pod względem maksymalnego udźwigu. Każdy ładunek zawsze precyzyjnie zabezpieczamy przed przewozem, ponieważ bezpieczeństwo Twoich rzeczy jest dla nas priorytetem.

Transportem pojazdów i towaru w Rudzie Śląskiej zajmują się nasz wykwalifikowany zespół kierowców i nie tylko. Zatem bez obaw – Twój pojazd znajdzie się we właściwych rękach! Z chęcią podzielimy się naszą wiedzą, dlatego jeżeli masz jakieś pytania i wątpliwości odnośnie wyboru odpowiedniego transportu, powiedz nam o tym. Pomożemy Ci jak najlepiej potrafimy.

wypożyczalnia-wynajem-autolawet-lawet-przyczep-samochodów-chorzów-śląsk

 

Usługi transportowe w naszej firmie świadczymy w mieście, jakim jest Ruda Śląska.

Ruda Śląska to miasto położone w południowej Polsce, na Górnym Śląsku, w centrum Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego (GOP). To główny ośrodek konurbacji górnośląskiej. Ciekawostka: Ruda Śląska powstała z połączenia dwóch miast – Rudy i Nowego Bytomia (obecnie takie nazwy noszą 2 dzielnice miasta), a wszystkie 11 dzielnic funkcjonowały kiedyś jako odrębne miejscowości. Z Rudą Śląską związanych jest kilka sławnych osób, np. mistrzyni olimpijska w pływaniu Otylia Jędrzejczak czy przedsiębiorca Karol Godula.

Ruda Śląska

 

Opinie klientów

„Potrzebowałam przetransportować swój motocykl, aby oddać go do mechanika. Skorzystałam z przyczepy, którą w swojej ofercie ma firma świadcząca usługi transportowe w Rudzie Śląskiej – TopRent24. Współpraca przebiegła sprawnie i w pozytywnej atmosferze. Bardzo polecam!”

„Prowadzę firmę przeprowadzkową, a laweta była mi potrzebna do transportu busa, który brał udział w stłuczce. Wspólnik polecił mi TopRent24 – kiedyś korzystał z ich usług prywatnie. Wypożyczyłem ich lawetę – akcja przebiegła bardzo szybko i, co ważne, w rozsądnej cenie.”

 

Miasta, w których świadczymy usługi transportowe

Chorzów, Katowice, Ruda Śląska, Bytom, Siemianowice, Świętochłowice, Gliwice, Zabrze, Piekary Śląskie, Tychy, Pszczyna, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec.