Przewóz bez ograniczeń w Katowicach

Tak, to możliwe – dzięki wiedzy i doświadczeniu firmy, która w swojej ofercie ma usługi transportowe w Katowicach. Zajmujemy się transportem pojazdów, samochodów, a nawet towaru – wszystko w sprawny i bezpieczny sposób.

Podczas świadczenia naszych usług wykorzystujemy całą bazę pojazdów: samochody osobowe i dostawcze, lawety, autolawety oraz przyczepy. Staramy się, by każdy klient znalazł odpowiedni dla siebie model dzięki stałemu poszerzaniu floty. Bezpieczeństwo jest najważniejsze, dlatego precyzyjnie sprawdzamy stan zabezpieczenia towaru przez każdorazowym przewozem. Służymy także radą w doborze pojazdu np. pod względem maksymalnego udźwigu. Pracujemy dla Ciebie, więc z chęcią odpowiemy na każde Twoje pytanie w tej kwestii i rozwiejemy wątpliwości.

wypożyczalnia-wynajem-autolawet-lawet-przyczep-samochodów-chorzów-śląsk

 

Transportem pojazdów wszelkiej maści zajmujemy się na terenie Katowic.

Katowice to miasto, które liczy prawie 300 tys. mieszkańców i jest położone w centrum Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego (GOP). To stolica województwa śląskiego, więc jest bardzo ważnym punktem ekonomicznym czy kulturalnym nawet w skali kraju. Będąc w Katowicach warto zajrzeć, co dzieje się w Spodku, co grają w Teatrze Śląskim lub kinie Światowid bądź jakie wydarzenia branżowe odbywają się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym. Przez miasto przepływa rzeka Rawa (spacer wzdłuż Bulwarów Rawy to dobry pomysł), a na ulicy 3 Maja zrobisz zakupy każdego rodzaju.

Katowice

 

Opinie klientów

„Potrzebowałam przetransportować mojego quada, aby sprawdzić jego stan techniczny (miałam co do niego wątpliwości, więc wolałam nie ryzykować jazdą na nim). Skorzystałam z przyczepy, którą w swojej ofercie ma firma proponująca usługi transportowe w Katowicach – TopRent24. Bardzo miła obsługa i konkurencyjne ceny. Serdecznie polecam!”

„Jestem właścicielem firmy z branży spożywczej, a laweta była mi potrzebna do przetransportowania samochodu dostawczego, który brał udział w stłuczce. Jeden telefon do TopRent24 i samochód od razu znalazł się u mechanika. Panowie, jesteście niezastąpieni!”

 

Miasta, w których świadczymy usługi transportowe

Chorzów, Katowice, Ruda Śląska, Bytom, Siemianowice, Świętochłowice, Gliwice, Zabrze, Piekary Śląskie, Tychy, Pszczyna, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec.