Usługi transportowe

Chcesz przewieźć swój ukochany skuter, a może jesteś właścicielem firmy budowlanej i poszukujesz taniego, ale bezpiecznego transportu jakiegoś sprzętu? Nie kupuj drogich samochodów. Od czego masz nas! Jesteśmy TopRent24 i z chęcią udzielimy Ci profesjonalnych usług transportowych w Gliwicach. Zajmujemy się transportem różnych pojazdów, samochodów, a nawet towaru – tak, jak lubisz. Do dyspozycji masz całą naszą flotę pojazdów: samochodów, lawet autolawet oraz przyczep. Dobrze jest mieć wybór, dlatego regularnie staramy się, by była jak najbardziej różnorodna w kwestii maksymalnego udźwigu. Każdą rzecz przed transportem starannie zabezpieczamy, żeby dać Co gwarancję bezpieczeństwa. Wszystko dla Twojego maksymalnego zadowolenia!

Transportem pojazdów i towaru w Gliwicach zajmują się wykwalifikowani fachowcy, dla których praca jest także pasją. Nie musisz się martwić – Twoje dobro jest w dobrych rękach! A może potrzebujesz rady dotyczącej odpowiedniej usługi? Z chęcią podzielimy się z Tobą naszą wiedzą. Możesz na nas liczyć kompleksowo!

wypożyczalnia-wynajem-autolawet-lawet-przyczep-samochodów-chorzów-śląsk

 

Swoje usługi transportowe pojazdów prowadzimy na terenie Gliwic.

Gliwice to miasto położone w południowej Polsce, na Górnym Śląsku, w centrum Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego (GOP). To jedno z największych w Polsce i najbardziej zaludnionych na Śląsku miast – świadczą o tym badania i rankingi oraz stale przybywające miejsca pracy. W Gliwicach obowiązkowe punkty do zobaczenia to m.in. Gliwicki Teatr Muzyczny, Palmiarnia, Rynek, muzea oraz wiele galerii sztuki. Przez miasto przepływa rzeka Kłodnica.

Gliwice

 

Opinie klientów

„Ostatnio miałem lekką stłuczkę i koniecznością okazał się wynajem lawety do przetransportowania mojego Opla. Postawiłem na usługi transportowe w TopRent24 i nie żałuję. Pomoc nadeszła błyskawicznie, przy okazji nie rujnując mojego portfela. ”

„Przyczepa na wyprawę życia zawsze będzie niezbędna. Nie chcieliśmy jednak kupować swojej, bo to nieopłacalne. Zadzwoniliśmy do TopRent24 i wybraliśmy najbardziej pasujący do nas model. Wyprawa za 2 dni. Trzymajcie kciuki!”

 

Miasta, w których świadczymy usługi transportowe

Chorzów, Katowice, Ruda Śląska, Bytom, Siemianowice, Świętochłowice, Gliwice, Zabrze, Piekary Śląskie, Tychy, Pszczyna, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec.