Witaj w TopRent24 – doświadczonej firmie oferującej usługi transportowe w Chorzowie.

Zajmujemy się transportem pojazdów, samochodów, a nawet towaru – przewieziemy to, co tylko zechcesz. W naszej pracy korzystamy z całej naszej floty: samochodów, lawet, autolawet i przyczep. Dokładamy wszelkich starań, by była urozmaicona, a każdy pojazd charakteryzował się innym maksymalnym udźwigiem. Zwracamy uwagę na bezpieczeństwo przewożonego ładunku, starannie zabezpieczając towar przed transportem. Zawsze możesz liczyć też na nasze profesjonalne doradztwo i pomoc. Jesteśmy po to, by rozwiać Twoje wątpliwości i udzielić Ci odpowiedzi na nurtujące pytania z tego zakresu.

wypożyczalnia-wynajem-autolawet-lawet-przyczep-samochodów-chorzów-śląsk

 

Nasza firma zajmująca się transportem towaru i pojazdów ma swoją lokalizację w Chorzowie.

Chorzów to miasto w południowej Polsce, a konkretniej na Górnym Śląsku, w centrum Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego (GOP). Jest bardzo dobrze skomunikowany z innymi miastami, m.in. z Bytomiem, Rudą Śląską czy Siemianowicami. Stanowi regionalne centrum wydarzeń muzycznych, teatralnych czy sportowych oraz obfituje w zabytki i ciekawe do zobaczenia miejsca, takie jak Park Śląski z kolejką linową, Planetarium czy Śląskim Wesołym Miasteczkiem, Teatr Rozrywki, Stadion Śląski czy kompleks „Sztygarka”. Nie sposób nie zwrócić uwagi na deptak w centrum miasta – ulicę Wolności z licznymi sklepami, restauracjami i punktami usługowymi.

.

Chorzów

 

Opinie klientów

„Ostatnio brałem udział w wypadku – byłem osobą trzecią, która pechowo także została poszkodowana. Na szczęście nic poważnego się nie stało, ale musiałem odholować uszkodzony samochód. Z pomocą przyszła firma oferująca usługi transportowe TopRent24, która użyczyła mi swojej lawety. Dziękuję!”

„Kiedy prowadzi się sporą firmę budowlaną, różne sytuacje mogą mieć miejsce – np. zepsuta z dnia na dzień przyczepa… W takiej sytuacji zawsze dzwonię do TopRent24, a po krótkim załatwieniu formalności czeka na mnie przygotowana dłużyca.”

 

Miasta, w których świadczymy usługi transportowe

Chorzów, Katowice, Ruda Śląska, Bytom, Siemianowice, Świętochłowice, Gliwice, Zabrze, Piekary Śląskie, Tychy, Pszczyna, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec.