Sprawdzone usługi transportowe

Potrzebujesz odholować samochód, a może właśnie kupiłeś sobie nowy daleko za Twoim miejscem zamieszkania i musisz go jakoś sprowadzić? Nie musisz liczyć tylko na siebie – możesz liczyć na nas! Jesteśmy TopRent24 – profesjonalną firmą świadczącą usługi transportowe na Śląsku. Zajmujemy się transportem różnych pojazdów, samochodów, a nawet towaru – przewieziemy to, czego akurat potrzebujesz.

Do transportu korzystamy z całej naszej floty: samochodów, lawet i przyczep. Staramy się, by była zróżnicowana pod względem pojemności i nośności (maksymalnym udźwigu). Zwracamy też uwagę na to, by konstrukcja naszych pojazdów umożliwiała sprawny załadunek i rozładunek. Przewożony materiał solidnie zabezpieczamy – abyś miał 100% pewności, że wszystko przebiegnie bezpiecznie i bez komplikacji.

Transportem pojazdów i towaru na Śląsku zajmują się nasi pracownicy, którzy już wcześniej mieli styczność z tego rodzaju działalnością. Nie musisz się więc martwić – Twój samochód, maszyna czy towar jest w bardzo dobrych rękach! Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze, więc możesz liczyć na fachową, indywidualną obsługę.

wypożyczalnia-wynajem-autolawet-lawet-przyczep-samochodów-chorzów-śląsk

 

TopRent24 zajmuje się transportem pojazdów na terenie całego Śląska. Gdzie konkretnie?

Świadczymy usługi transportowe na Śląsku, w którego skład wchodzi 36 powiatów – 17 ziemskich i 19 grodzkich. Daje to razem 167 gmin: 49 miejskich, 22 – miejsko-wiejskich i 96 wiejskich. 71 miejscowości posiada prawa miejskie.

Główne miasta, na obszarze których możesz liczyć na nasz profesjonalny transport, to: Katowice (309 tys. mieszkańców), Częstochowa (240 tys. mieszkańców) i Sosnowiec (221 tys. mieszkańców). Prócz tego obsługujemy również miasta o liczbie ludności minimum 100 tys., takie jak: Gliwice (196 tys.), Zabrze (188 tys.), Bytom (183 tys.), Bielsko-Biała (175 tys.), Ruda Śląska (143 tys.), Rybnik (141 tys.), Tychy (129 tys.), Dąbrowa Górnicza (128 tys.) i Chorzów (113 tys.).

To jeszcze nie koniec. Aby jeszcze bardziej pokazać Ci nasze zaangażowanie, dojeżdżamy też do mniejszych miast, takich jak Siemianowice Śląskie, Świętochłowice oraz Pszczyna.

Województwo Śląskie

 

Opinie klientów

„Mała stłuczka i cóż – przyszło mi odholować samochód. Skorzystałem z pomocy TopRent24, bo wszystko załatwiają szybko, sprawnie i tanio – przynajmniej tak twierdził mój brat. I miał rację – laweta pojawiła się ekspresowo, a cała usługa kosztowała naprawdę za grosze.”

„Poprzednia firma transportowa, z której usług korzystałem, nawaliła – a w kolejce stało już wiele materiałów budowlanych do przewiezienia różnego rodzaju! Musiałem działać szybko. Na szczęście TopRent24 opanowało sytuację i już po krótkim dopełnieniu formalności czekała na mnie duża przyczepa. Dzięki, panowie!”

„Jestem rolnikiem od wielu lat i regularnie wymieniam sprzęt do roli na nowy. Ostatnio zaopatrzyłem się w nowy zgniatacz ziarna – jednak nie miałem jak go przewieźć, bo kupiłem go w miejscowości oddalonej o ok. 50 km. Szwagier polecił mi TopRent24. Zajęli się transportem mojego urządzenia, nie opróżniając przy tym mojego portfela.”

 

Miasta, w których świadczymy usługi transportowe

Chorzów, Katowice, Ruda Śląska, Bytom, Siemianowice, Świętochłowice, Gliwice, Zabrze, Piekary Śląskie, Tychy, Pszczyna, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec.