Limuzyna na wesele, do ślubu czy na imprezę? Zapraszamy!

Przed Tobą najważniejszy dzień w życiu – ślub – i poszukujesz wypożyczalni limuzyn, która Cię nie zawiedzie? A może szykujesz wieczór panieński bądź kawalerski, który ma być niezapomniany (także ze względu na przejazd ekskluzywną taksówką)? Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Sprawimy, że z naszym pojazdem nawet krótki przejazd będzie pełen pozytywnych wrażeń!

Zajmujemy się wynajmem luksusowych samochodów do ślubu, na wesele i na różne inne okazje, które wymagają specjalnej oprawy – także w transporcie. W naszej flocie znajduje się wiele komfortowych modeli, dzięki którym podczas każdego przewozu poczujesz się jak VIP. Dbamy o to, by nasze auta zapewniały w 100% bezpieczny przejazd, dlatego przed każdym wynajmem sprawdzamy ich stan techniczny.

 

Zajmujemy się wynajmem limuzyn na terenie województwa śląskiego.

Największe miasta, w których można spotkać nasze limuzyny, to: Katowice (309 tys. mieszkańców), Częstochowa (240 tys. mieszkańców) i Sosnowiec (221 tys. mieszkańców). Do grupy miast o liczbie ludności powyżej 100 tys., które mogą liczyć na nasze samochody, należą także: Częstochowa, Gliwice, Zabrze, Bytom, Bielsko-Biała, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Dąbrowa Górnicza i Chorzów.

To jeszcze nie wszystko. Naszą limuzynę możesz wynająć także w takich miastach, jak Siemianowice Śląskie, Świętochłowice lub Pszczyna.

Województwo Śląskie

 

Opinie klientów

„Nie wiedziałam, że znalezienie odpowiedniego auta do ślubu to taka trudna sztuka… Żadna firma nie miała w swojej ofercie nic, co by mnie naprawdę zainteresowało. Na szczęście trafiłam na TopRent24, który dzięki swojej pięknej, białej limuzynie sprawił, że ten dzień był jeszcze wspanialszy.”

„Najlepszy kumpel miał się wkrótce ożenić, a moim obowiązkiem jako świadka było zorganizowanie wieczoru kawalerskiego.Wybrałem miejsce, ale nie miałem jeszcze limuzyny, która była absolutnym musem w naszym przypadku. Znalazłem w Internecie TopRent24, już na stronie wybrałem odpowiedni model i wszystko załatwiłem w jeden dzień.”

Miasta, w których wypożyczamy samochody

Chorzów, Katowice, Ruda Śląska, Bytom, Siemianowice, Świętochłowice, Gliwice, Zabrze, Piekary Śląskie, Tychy, Pszczyna, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec.